Již před čtvrt stoletím se tehdy osmnáctiletá Tereza Kostková dostala v konkurzu na moderování soutěžního pořadu O poklad Anežky České až do finále, ovšem nakonec ji porazila Klára Doležalová (dnes 45), která se pak pravidelně objevovala po boku Marka Ebena a dělala mu asistentku. „Byla o tři roky starší, asi působila dospěleji,“ soudí Tereza.

Hlavu si z toho zrovna dvakrát nedělala a dnes už toho litovat nemusí. Zatímco soutěž o české historii situované na nejrůznějších zámcích a hradech už Česká televize nevysílá, StarDance je v podstatě už od první řady každoroční (až na pár výjimek) stálicí na obrazovkách.

A v listopadu 2006 se tak partnerkou vysoce ceněného moderátora pro přímé přenosy taneční show skutečně stala. „Ani nevnímám, že je to už dvanáct let, hrozně to uteklo,“ podivovala se Kostková, která se od té doby s Ebenem stihla spřátelit. Přátelství ji pojí i s jeho ženou Markétou Fišerovou (58), upoutanou po mozkové příhodě na invalidní vozík. Ta je prý totiž věrnou divačkou StarDance.

„Jednou se jí líbily náušnice, které mi kostymérky vybraly. Napsala mi esemesku a já jí je taky sehnala,“ odtajnila před časem herečka. Tu manželé Ebenovi dokonce hostili i u sebe doma. „Byla jsem jednou u nich, strávili jsme pěkný večer. Bohužel jsme s Markem tak vytížení, že se nemůžeme vídat častěji,“ postěžovala si čerstvě vdaná Tereza. Ta teď má času ještě méně, jelikož ji zaměstnává péče o chotě, režiséra Jakuba Nvotu (41), ale i o synka Toníka (10). Toho má s exmanželem Petrem Kracikem (60).

VIDEO: Kostková se nedávno vdala. S partnerem byli ale ruku v ruce přistiženi už dříve!

Video
délka: 00:27.25

Kostková dva roky po rozvodu s Kracikem: Noční rande s novým chlapem! Showpix

 

Fotogalerie
56 fotografií