Ačkoliv Vánoce jsou až za necelý měsíc, diváci vánočního koncertu Lucie Bílé v Bratislavě už pořádnou dávku sváteční nálady dostali. Nejen díky zpěvaččiným hitům, ale i díky unikátním vizuálním efektům.

Právě na tomto vystoupení byly totiž na Slovensku poprvé použité 3D technologie v rámci holografické show. Nejenže se tak před jejich zraky díky efektům zhmotnila například Panna Maria, ale mimo to se jako by kouzlem zjevovala a vzápětí mizela i sama Slavice.

VIDEO: Krátká ukázka z koncertu, kdy si Bílá střihla duet s Bílou

V jednu chvíli tak dokonce vedle sebe stály hned dvě Bílé - jedna skutečná a druhá virtuální. „Byl to nepopsatelný zážitek zazpívat si duet s Luckou Bílou. To se mi ještě nikdy nestalo," okomentovala to vtipně sama Lucie, která by technologii ráda v budoucnu předvedla i v Praze.

„Bylo to jako nebe na zemi. Byla to pohádka a velmi silný emocionální zážitek," dodala po jedinečném kocertu zpěvačka, která během večera vystřídala také pět rób. Na vše navíc ze zákulisí dohlížel i její mladší přítel Radek Filipi (35), od kterého dokonce dostala přímo na pódiu vášnivý polibek.

VIDEO:  Lucie Bílá o svatbě: Nechci náš vztah komplikovat papírem

Video
délka: 03:41

Lucie Bílá o svatbě: Nechci náš vztah komplikovat papírem David Turek

Fotogalerie
64 fotografií