Muzikálová zpěvačka Ivana Korolová s manželem Jiřím Veselým mají rok a pár měsíců po svatbě, ale líbánky ještě nestihli. A zdá se, že se v nejbližších měsících ani neuskuteční. Plánovali je přes vánoční svátky, ale nakonec budou muset zůstat doma.

„Měli jsme odjet do Himalájí s manželem, což jsme předznamenávali už před rokem, že to je naše opožděná svatební cesta. A rok jsme na to připravovali celou rodinu, že na Vánoce budeme pryč. A ve chvíli, kdy se s tím všichni smířili, tak můj manžel má něco s nohou a strašně kulhá. Má prostě ostruhu na patě,“ přiznala Blesk.cz Korolová na slavnostní 100. repríze muzikálu Mefisto v divadle Hybernia, kde hraje Markétku.

Doteď spekulovali, jestli by takové bolesti manžel během cesty vydržel. „Bylo by to dvacet dní v Himalájích, denně nějakých 15 až 20 kilometrů na túrách, takže jsme to museli odložit. A tím pádem se začínám těšit na Vánoce,“ svěřila se herečka, která bude mít nyní měsíc volno.

Svatební cestu tak neustále posouvají, ale hledají vhodný termín. Jen aby jim do toho nepřišla jiná neplánovaná událost. „Miminko je další věc, kterou odkládáme na vedlejší kolej,“ dodala Ivana s tím, že na založení rodiny zatím tolik nespěchají.

Fotogalerie
25 fotografií