Sarah Haváčová je totiž živoucí důkaz toho, že i vztahy na dálku mohou fungovat - byť v ně málokdo věří. Podle pohledné herečky si dokázala udržet tříletý romantický poměr především proto, že se hereckému oboru věnuje jenom jeden z nich. Partner se realizuje v advokacii a dlouhou dobu žil v hlavním městě Walesu.

„Přítel zpočátku studoval v Cardiffu, takže jsme za sebou ten první rok hlavně létali. Další rok se mnou trávil hodně času v Ostravě. A ten třetí, to už jsme tu vzdálenost nějak překlepali,“ vysvětlila představitelka bývalé studentky svérázného profesora kriminologie Taubera v podání Pavla Řezníčka (52), jak to měli doma nastavené.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!
Autor: Blesk

Podle Haváčové hraje velkou roli ve vztahu s jiným umělcem i jistá řevnivost. „Párkrát v minulosti jsem byla zamilovaná do herce a nebylo to úplně ideální. Někdy dochází mezi hereckými páry k soutěživosti, až žárlivosti – že jeden točí víc a ten druhý si pak může připadat méněcenně,“ myslí si. To jí ovšem vedle právníka, jehož tvář úzkostlivě střeží před veřejností, rozhodně nehrozí.

Video
Video se připravuje ...

Nový kriminální seriál Profesor T. s Pavlem Řezníčkem v hlavní roli. archiv TV Nova

Fotogalerie
7 fotografií