Brunetka se v pánském magazínu objevila na sexy snímcích, na nichž je nahá a její tělo pokrývají jen důmyslně rozmístěné blyštivé kamínky. „Postupně se přidávaly, takže jsem začínala fotit v prádle, kde jsem měla jenom spodek a vršek. Pak až se to postupně přidávalo, protože to se lepí po kouskách," popisovala Decastelo pro Expres.cz s tím, že proces trval asi dvě a půl hodiny.

Líčení trvalo jen asi půl hodiny a pak už přišlo na řadu focení. „Měla jsem co dělat, abych zvládala zatahovat břicho a propínat nohy tak, aby to vypadalo dobře. Popravdě, sotva jsem dýchala," popsala náročné focení. To nejhorší ale přišlo na konec - odstraňování kamínků.

„Sundané to bylo za třicet minut. Byla to pakárna, protože se to lepí tak, aby to drželo, když se člověk hýbe. Tudíž to sundavání bylo potom dost bolestivé,“ postěžovala si Eva, která je ale na výsledek naležitě pyšná. Nebála se s ním pochlubit i manželovi Renému (45) i dětem Michalovi (9) a Zuzance (7). Ty si z toho ale nic nedělaly a měly z toho spíš legraci.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!
Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!
Autor: Blesk

„Děti to viděly, my jsme jim to ukazovali. Zuzanka se smála a říkala: ‚Ježíši, osmnáct plus.‘ Míša se na to podíval a řekl, že si jde stavět lego, protože ho to nebaví," smála se herečka a moderátorka, která prý ratolesti často bere na plovárnu, kde se dámy opalují nahoře bez. „Takže ony v nahotě nevidí nic špatného,“ vysvětlila. 

Už v minulosti se ostatně hojně svlékala a před 18 lety se objevila poprvé na poměrně odvážné titulce Playboye, kde její nahá ňadra svírá v dlaních černoch. „Je to DJ Riccardo z klubu Radost," odtajnila s tím, že ho kdysi sama oslovila. „Chvíli se rozmýšlel a potom souhlasil, pak jsme zjistili, že se ta prsa dají podržet tak, aby tam vzniklo srdíčko," dodala odvážná kráska, která se s mužem už ale léta nevídá. 

VIDEO: Eva Decastelo: Nejsem tak blbá, jak vypadám!

Video
délka: 01:45.76

Eva Decastelo: Nejsem tak blbá, jak vypadám Adam Balažovič/bpž

 

Fotogalerie
57 fotografií