Eva si nadělila vskutku netradiční pozdní dárek ke čtyřicetinám, když odhodila stud i zbytečné svršky a nechala se zvěčnit v sexy pózách na titulku vánočního vydání lifestylového magazínu Playboy. „Prosincové číslo Playboye je pokaždé něčím speciální. Tentokrát je to Evou. První ženou, která se objevuje podruhé na titulce v českých zemích,“ říká produktový manažer časopisu Jáno Bulka.

Sama Eva dodává: „Nezávahala jsem ani chvilku. Je prestiž být focena pro Playboy, a to hned dvakrát. Nezbývá než být potěšena.“ Ostatně takhle odvážná nebyla poprvé. „Svou první Playboy titulku jsem měla v roce 2000 a fotil ji Adolf Zika,“ vzpomínala na doby, kdy byla ještě svobodná a její příjmení znělo Aichmajerová

Své pornominulosti rozhodně nelituje a naopak má pocit, že ji to v životě posunulo tam, kde měla být. Ani teď jí tak nedělalo problém si ty časy opět tak trochu připomenout. „Dnes - o 20 let později (ve skutečnosti o 18 let později - pozn.red.) vychází můj druhý Playboy - a za fotky děkuji Honzovi Tůmovi,“ připsala ke snímkům svůdná brunetka Decastelo. Té na titulní stránce časopisu, který je v prodeji od 15. listopadu, zakrývají bradavky pouze důmyslně poskládané třpytivé kamínky The Glitters.

Není divu, že na sociálních sítích sklidila především chválu a obdivy za to, že vypadá výborně, i když už má na krku čtyři křížky a za sebou dva porody. Jejími snímky se kochal v komentářích například manžel Ornelly Koktové (25) Josef Kokta (61) či další krásné herečky Mahulena Bočanová (51) a Alice Bendová (45). Obě už v minulosti také pány několikrát podobně podráždily.

VIDEO: Eva Decastelo: Po narození dětí žiju ve strachu! Syn má stejnou nemoc, co já

Video
Video se připravuje ...

Eva Decastelo: Po narození dětí žiju ve strachu! Syn má stejnou nemoc, co já Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
79 fotografií