O tom, že se k sobě nesourodá dvojice ze SuperStar vrátila, se spekulovalo již dříve. Zejména poté, co byli spatřeni na společné dovolené na horách. Teď už ale hrdličky samy vyšly s pravdou ven. 

Na sociální síti totiž mladý zpěvák zveřejnil video, na kterém je s Katarínou v kuchyni v pozdních nočních hodinách. „Je úplně jedno, kolik je hodin. Když chce, tak chce. Vaří se i o půlnoci,“ připsal Petr k záběrům, na nichž se k němu Slovenka neuvěřitelně má.

Na konci videa ho pak dokonce vášnivě políbí. Drží u toho navíc v ruce nůž, a tak je jen otázkou, co s ním v dané chvíli zamýšlela. Potrpí si páreček na poněkud drsnější hrátky, nebo zkrátka jen zrovna krájela a samou láskou pak zapomněla nůž odložit?

VIDEO: SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící!

Video
délka: 02:04

SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící! TV Nova

Ať tak či tak, Knechtová už nemůže dál tvrdit, že Borkovec je jen její kamarád, kolega a chráněnec v pěvecké soutěži SuperStar 2018. Zatímco ona seděla v porotě a on soutěžil, očividně mezi nimi přelétla jiskra.

„No, nechť bulvár píše, že ji miluji… no, dá se ji nemilovat?“ krčil rameny zajíček u jedné z řady jejich společných fotek na Instagramu. Na jedné byli v objetí, na druhé se pro změnu drželi za ruce. Zkrátka správná romantika.

Přitom ještě nedávno to mezi nimi tak růžově nevypadalo. „Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli,“ smutnil na konci září Petr, ale stále doufal, že by mohl od zpěvačky dostat druhou šanci. To se povedlo, ale páreček údajně bojuje i s nesouhlasem okolí, zejména Borkovcovy maminky. Kromě toho je mezi nimi velký věkový rozdíl.

VIDEO: O 19 let mladší exmilenec Kataríny Knechtové těžce nese rozchod!

Video
délka: 01:27

O 19 let mladší exmilenec Kataríny Knechtové těžce nese rozchod! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
67 fotografií