Petr Borkovec se s Katarínou Knechtovou dal po dvou měsících trápení opět dohromady. Jak sám řekl, udělal by vše, aby svou lásku dostal zpátky. A zatímco si milenci užívají svou lásku, maminka Petra Jana Borkovcová to vůbec nezvládá a zpěvačce posílá dost ošklivé zprávy.

Psala jí vulgární zprávy. Nadávala jí, že je stará k**va, a nechyběly tam ani výhrůžky. Hrozila jí, že na ni pošle sociálku,“ vyjmenoval pro Extra.cz důvěryhodný zdroj. „Jana si moc přála, aby Katarína nechala Petra na pokoji. Aby ho nechala být a šla dál. Vypisovala jí opravdu často, třeba to, že mu stačí její stará p*ča. ‚Na staré p**i se dobře cvičí, ty ubožačko,‘ přistálo Knechtové v mobilu,“ pokračuje zdroj, který měl možnost do těchto nechutných zpráv nahlédnout.

„Petr ví, že pro jeho mámu nikdy nebude žádná žena dost dobrá. Knechtová se s tím těžko smiřovala, ale pak si řekla, že to nějak skousne,“ uzavřel člověk, který má k rodině Borkovce velmi blízko.

Borkovec měl ke své mamince Janě vždy velmi blízko. Během letošní SuperStar mu byla ohromnou oporou. Petr se nikdy netajil tím, že je z dětského domova. Paní Jana se takto ujala celkem 9 dětí. A když její manžel Aleš Borkovec zemřel, dokonce postavila rodinný dům vlastníma rukama.

VIDEO: O 19 let mladší exmilenec Kataríny Knechtové těžce nese rozchod!

Video
délka: 01:27
1080p 720p 360p

O 19 let mladší exmilenec Kataríny Knechtové těžce nese rozchod! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
16 fotografií