Borkovec, který se během účasti v SuperStar opil a nestihl nástup před porotu, teď sociální sítě plní fotkami s lidmi, které v soutěži poznal. Hned několikrát se přitom vyfotil s krásnou slovenskou porotkyní. „Děkuji vám za podporu, ale největší díky patří této slečně, Katarince," vysekl jí poklonu a připojil i srdíčko.

Podle jeho slov to vypadá, že v Knechtové našel zalíbení. „Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči???" rozepsal se na Instagramu.

„Na castingu jsem nevěděl, kdo je KK, ale teď už vím, že je to ta úžasná holčička, která sedí za tím stolem a usmívá se jak sluníčko!" napsal. „Jsem prostě zamilovaný! Jsi prostě úžasná! Tvůj úsměv mě vždy potěší! Jsi smysl mého života," přiznal dokonce Petr, který už si přitom vyslechl i řeči o tom, že byl v soutěži Slovenkou protežován. Právě díky jejímu rozhodnutí totiž dostal ve finále divokou kartu a probojoval se tak až do TOP 5. Těsně před Superfinále ale vypadl.

VIDEO: Finalista SuperStar Borkovec truchlí! Zamiloval se, ale dala mu košem

Video
délka: 01:39
1080p 720p 360p

Finalista SuperStar Borkovec truchlí! Zamiloval se do soutěžící, dala mu košem Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Byla její pomoc snad důvodem, že ji teď mladík nedokáže dostat z hlavy? Nebo se snad nechal inspirovat řadou sexuchtivých pánů, kteří teď Katarínu kvůli její podobě s pornohvězdou Christy Mack (27) uhánějí na sociálních sítích a posílají jí nahé fotky.

Ať tak či tak, interpretka písní Spomaľ či Môj Bože zatím nový vztah nepotvrdila. Spíše to vypadá, že o něj nemá zájem a jeho citové výlevy tak zůstanou jen v platonické rovině. Podle zdroje slovenského webu Pluska.sk měl mladík o Katarínu skutečně usilovat a balit ji i na společné párty po SuperStar. Ona ho ale odmítla, zřejmě kvůli věkovému rozdílu, který mezi nimi je.

VIDEO:  SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící!

Video
délka: 02:04
1080p 720p 360p

SuperStar 2018: Katarína Knechtová podpořila zlomenou soutěžící! TV Nova

 

Fotogalerie
55 fotografií