„Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli,“ přiznal nedávno pro Extra.cz ohledně vztahu se starší porotkyní mladík, který na sebe v SuperStar upozornil hlavně tím, že se opil a propásl casting. Z jeho slov se zdálo, že kopačky dostal právě on. „Katarína mi řekla, že když spolu máme být, tak spolu budeme.“

Ovšem teď se zdá, že rozchod dost vzal i Knechtovou. Ačkoliv doposud působila spíš tak trochu jako ledová královna, nyní ukázala pravou tvář. Na sociální síti si postěžovala, že jí není zrovna do smíchu. „Každý den je okolo mě strašně moc zloby“ nechala se slyšet.

„Je to realita, s kterou musím dennodenně bojovat, a asi cena, kterou musím platit za to, že chci jít vlastní cestou,“ napsala smutně a mnohé hned napadlo, že naráží právě na konec své lásky se zajíčkem. Poslala ho snad k vodě právě proto, že chtěla jít vlastní cestou, a teď musí nést následky? Možná, že Petr nenese rozchod dobře a dělá jí zle, nebo se do Slovenky pustily jeho fanynky a vynadaly jí za něj.

„Ale nakonec... všechno se děje z nějakého důvodu,“ uzavřela interpretka písně z filmu Bathory Môj Bože a vzkázala svým příznivcům, kteří jí v těžkých chvílích pomáhají a vyjadřují podporu. „Děkuji za poslední dny, mám v sobě teď kopec hudby. Časem ji přeměním na skutečnost a vy budete její součástí,“ dodala krásná brunetka, která nedávno nazpívala duet s Meky Žbirkou (65).

VIDEO: Jak o rozchodu mluvil pro Blesk Borkovec?

Video
délka: 01:27

O 19 let mladší exmilenec Kataríny Knechtové těžce nese rozchod! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík


 

Fotogalerie
61 fotografií