17. červen 2019
Svátek slaví Adolf, zítra Milan

Tři zesnulé hvězdy stále nemají hroby! Kde jsou jejich ostatky?

/
 • Tři zesnulé hvězdy nemají hrob! Kde jsou jejich ostatky?
  3. listopadu 2018 ● 16:05
   

  Na Dušičky je zvykem vzpomínat na zesnulé a položit jim na hrob květinu či svíčku. Jenže v případě tří známých osobností, které v letošním roce zemřeli, to bohužel není možné. Stále totiž nemají místo posledního odpočinku!

 • 1.

  Juraj Herz (†83)

  V případě režiséra filmu Spalovač mrtvol, který zemřel 8. dubna na celkové selhání organismu, se jednalo o jeho poslední přání. „Nechci žádný pohřeb, žádný smutek a slzy!“ požadoval totiž, což mu životní partnerka Martina Hudečková do puntíku splnila.

  Ovšem s druhou částí jeho vůle zatím otálí. „Rád bych byl rozptýlen mezi vrbičkami na chalupě,“ vyslovil se totiž Herz před smrtí a herečka a dabérka se nechala slyšet, že i tomuto slibu dostojí, ovšem až nastane vhodný čas.

  Chalupa Juraje Herze

 • 2.

  Josef Mladý (†63)

  O parťáka přišel Josef Alois Náhlovský (68) už 6. května, když Mladý prohrál boj s rakovinou. Jenže na hrob mu lidé, které celý život bavil, zatím přijít nemohou. Rodina se s ním totiž stále nechce rozloučit a jeho urnu má v rodinném domě v Kolovratech.

  „Je to těžký, Pepova manželka má toho, co se týče zdraví, dost se sebou a dcerka je ještě moc mladá. Není nikdo, kdo by jim s uložením pomohl. A nám je trapné se nabízet,“ prozradil pro Aha! hospodský z hospody, kde býval bavič před smrtí častým hostem.

  VIDEO: Tajemství baviče Mladého (†63): Chybělo mu 10 milionů! Před smrtí o ně bojoval

  Video
  délka: 00:49

  Tajemství baviče Mladého (†63): Chybělo mu 10 milionů! Před smrtí o ně bojoval Tereza Kühnelová

  Josef Mladý (†63)

 • 3.

  Václav Glazar (†65)

  Představitel matky představené z Kameňáku Zdeňka Trošky (65) zemřel 11. července a posledního rozloučení se dočkal už o pár dní později. Odehrálo se v rodném Dvoře Králové nad Labem 20. července. Jenže pozůstalí se neshodli na tom, kde by měl být Glazar pohřben.

  Jedna část prosazovala právě Dvůr Králové, druhá ho chtěla mít v Praze, kde také léta žil. „Pohřběte mě tam i tam,“ přál si ostatně sám snoubenec Heleny Růžičkové (†67). Nakonec urna s jeho popelem skončila v kolumbáriu hřbitova ve Dvoře Králové, kde spočinula také jeho maminka.

  Rakev na pohřbu Václava Glazara
   

  Fotogalerie
  36 fotografií

Festival Karlovy Vary 2019

Hosté Kde hledat celebrity Brigáda Filmy Vstupenky

54. ročník MFF Karlovy Vary proběhne od 28. června do do 6. července.

S festivalem jsou tradičně spojené i velkolepé party plné hvězd. Hektický program a večírky se ale ne vždy obejdou bez trapasů.

O filmech na festivalu v Karlových Varech čtěte na webu Reflex.cz

StarDanceSoutěžící 2019 * Porota * Předchozí ročníky

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

kozinozka: Ivetka Bartošová také ne.

(04. 11. 2018 12:40)

snehulak: Menzel přece také ne.

(04. 11. 2018 09:34)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy