Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Tři zesnulé hvězdy stále nemají hroby! Kde jsou jejich ostatky?

/
 • Tři zesnulé hvězdy nemají hrob! Kde jsou jejich ostatky?
  3. listopadu 2018 ● 16:05

  Na Dušičky je zvykem vzpomínat na zesnulé a položit jim na hrob květinu či svíčku. Jenže v případě tří známých osobností, které v letošním roce zemřeli, to bohužel není možné. Stále totiž nemají místo posledního odpočinku!

 • 1.

  Juraj Herz (†83)

  V případě režiséra filmu Spalovač mrtvol, který zemřel 8. dubna na celkové selhání organismu, se jednalo o jeho poslední přání. „Nechci žádný pohřeb, žádný smutek a slzy!“ požadoval totiž, což mu životní partnerka Martina Hudečková do puntíku splnila.

  Ovšem s druhou částí jeho vůle zatím otálí. „Rád bych byl rozptýlen mezi vrbičkami na chalupě,“ vyslovil se totiž Herz před smrtí a herečka a dabérka se nechala slyšet, že i tomuto slibu dostojí, ovšem až nastane vhodný čas.

  Chalupa Juraje Herze
  Autor: Mária Rušinová, Jiří Čada

 • 2.

  Josef Mladý (†63)

  O parťáka přišel Josef Alois Náhlovský (68) už 6. května, když Mladý prohrál boj s rakovinou. Jenže na hrob mu lidé, které celý život bavil, zatím přijít nemohou. Rodina se s ním totiž stále nechce rozloučit a jeho urnu má v rodinném domě v Kolovratech.

  „Je to těžký, Pepova manželka má toho, co se týče zdraví, dost se sebou a dcerka je ještě moc mladá. Není nikdo, kdo by jim s uložením pomohl. A nám je trapné se nabízet,“ prozradil pro Aha! hospodský z hospody, kde býval bavič před smrtí častým hostem.

  VIDEO: Tajemství baviče Mladého (†63): Chybělo mu 10 milionů! Před smrtí o ně bojoval

  Video
  Video se připravuje ...

  Tajemství baviče Mladého (†63): Chybělo mu 10 milionů! Před smrtí o ně bojoval Tereza Kühnelová

  Josef Mladý (†63)
  Autor: archiv Blesku

 • 3.

  Václav Glazar (†65)

  Představitel matky představené z Kameňáku Zdeňka Trošky (65) zemřel 11. července a posledního rozloučení se dočkal už o pár dní později. Odehrálo se v rodném Dvoře Králové nad Labem 20. července. Jenže pozůstalí se neshodli na tom, kde by měl být Glazar pohřben.

  Jedna část prosazovala právě Dvůr Králové, druhá ho chtěla mít v Praze, kde také léta žil. „Pohřběte mě tam i tam,“ přál si ostatně sám snoubenec Heleny Růžičkové (†67). Nakonec urna s jeho popelem skončila v kolumbáriu hřbitova ve Dvoře Králové, kde spočinula také jeho maminka.

  Rakev na pohřbu Václava Glazara
  Autor: archiv Blesku
   

  Fotogalerie
  36 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

kozinozka: Ivetka Bartošová také ne.

(04. 11. 2018 12:40)

snehulak: Menzel přece také ne.

(04. 11. 2018 09:34)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy