Něžné dotyky rukou, hra s jablkem a zamilované pohledy a vřelé úsměvy. To vše proběhlo mezi Lucií Vondráčkovou a Matějem Hádkem. Alespoň v rámci nového Luciina videoklipu k písni Paralelní světy.

V něm se střídají právě romantické chvilky dvou hrdliček, mezi nimiž měla údajně přelétnout jiskra i ve skutečnosti, s pochmurnějšími pasážemi, kde je blondýnka sama a nemá moc daleko k pláči. Jako by se právě rozešla a jen vzpomínala na chvíle, kdy byla šťastná.

VIDEO: Podívejte se na nový klip Lucie Vondráčkové Paralelní světy!

Zatímco podle některých je klip jasným důkazem toho, že Vondráčková byla nevěrná manželovi, většina zpěvaččiných fanoušků je logicky na její straně a poznává v písni skutečný příběh jejího manželství a rozvodu s Plekancem.

„I kdybys snad chtěl zastavit, stát. A i kdybys ty mě nechtěl už znát," zpívá ostatně Lucie truchlivě v písničce, podle níž láska souvisí i s osude a pokud by se zamilovaná dvojice nikdy nesetkala, našla by se právě v oněch „Paralelních světěch".

„Čí bys byl, než můj! A na tom nic nezmění," zazní také v textu, který je v klipu adresován Hádkovi. Kolem něj se navíc svůdně svíjí ještě blonďatá tanečnice, kterou od něj Vondráčková »odežene«, když vrátí čas a najde k němu opět cestu. Skoro jako by slova patřila Plekancovi, který už má oči jen pro tenistku Šafářovou a s manželkou a matkou dvou synů se rozvádí.  

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

 

Fotogalerie
68 fotografií