Jestli tuhle upřímnou zpověď napsal Tomáš Klus pod vlivem omamných látek, které v životě zkusil – žabí jed, jakýsi domorodý elixír a vůbec drogy přírodní i syntetické a oblbováky typu tabák a alkohol, nebo pod tíhou černého svědomí, není jisté. Každopádně je to sáhodlouhá zpověď, kde se přiznává ke všemu špatnému, co doposud napáchal.

„Jmenuji se Tomáš Klus. Narodil jsem se 15. 5. 1986 v 15.30 v třinecké nemocnici na Sosně. Pár týdnů po narození jsem skoro zemřel, ale děkuji Bohu, že se tak nestalo, protože mi život zde dává možnost přiblížit se jeho pravdě, kterou považuji za cíl svého poznávání a vůbec důvod toho, proč tady jsme,“ začíná svůj sáhodlouhý status muzikant. Ten se hned v úvodu přiznal i k nevěře.

REAKCI KLUSOVY MANŽELKY NA PŘIZNÁNÍ TOMÁŠE NAJDETE ZDE!!!

Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně, včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost, alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším čím jsem doposud byl a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím.“


Klus dál pokračuje ve výčtu svých neřestí. „Vyzkoušel jsem během svého života mnoho, smrt, znovuzrození, tmu i daleké cesty za světlem. Žabí jed, jakýsi domorodý elixír a vůbec drogy přírodní i syntetické a oblbováky typu tabák a alkohol.“ 

Možná je dobře, že si někteří sociální síť pletou se zpovědnicí, protože poslouchat některé „prohřešky“ by nemuseli kněží ustát ve zdraví.

CELÉ VYJÁDŘENÍ TOMÁŠE KLUSE NAJDETE V GALERII ČLÁNKU!

VIDEO: Tomáš Klus o odchodu dcery: Plakal jsem, ale bylo to nutné.

Video
délka: 02:03

Tomáš Klus o odchodu dcery: Plakal jsem, ale bylo to nutné. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
19 fotografií