Už z fotek, kde Matějček vášnivě "ohrabává" zadek Báry Strýcové a líbá ji všude, kde to jde, je jasné, že jde o velkého vášnivce. Potetovaný fešák se netají tím, že má slabost pro atraktivní ženy s jiskrou v oku. Není divu, že mu podlehla tenistka, která je svou živočišností proslavená.

Šéfredaktor módního měsíčníku měl před lety před svatbou. Pár dní před jejím vypuknutím se šel loučit se svobodou a zřejmě to nebylo jen o vodě. A odtud pochází svědectví, které dodnes baví nejen kamarády. S náhodnou ženou prý Matějček nad ránem skončil v posteli, kterou několik dní neopustili. Odpoledne v den, kdy měl stát u oltáře, mu došlo, že na to jaksi zapomněl. Telefon se po zapnutí málem rozskočil, kolik tam měl nepřijatých hovorů a zpráv od všech, co na něho čekali na jeho svatbě. Jedinou jeho myšlenkou bylo - emigrovat. Nakonec se tak nestalo a slečna, se kterou si několik dní užíval, se na dlouhou dobu stala jeho přítelkyní. Co se stalo s nevěstou, nikdo neví.

Matějčka Blesk kontaktoval, aby se k celé věci vyjádřil, ale nereagoval.  Šéfredaktor Elle se ozval až druhý den. Celou věc odmítl komentovat a dál se celou záležitostí zabývat, tím jeho přání respektujeme.

I když je Bára Strýcová často na cestách, jistě si svého vášnivého bejčka ohlídá. Sama už má jedno manželství za sebou. V roce 2006 se provdala za extrenéra Jakuba Hermu Záhlavu a v roce 2015 se s ním rozvedla.

VIDEO: Tajné dostaveníčko tenistky Barbory Strýcové s potetovaným fešákem: Za zády Krause vášeň s jiným

Video
Video se připravuje ...

Tajné dostaveníčko tenistky Barbory Strýcové s potetovaným fešákem: Za zády Krause vášeň s jiným redakce Blesk

Fotogalerie
39 fotografií

bývalým trenérem a manželem Jakubem Hermem-Záhlavou

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/232864/fedcupove-reprezentantce-krachlo-manzelstvi-tenistka-strycova-se-rozvedla.html