3. červen 2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled

/
 • Které modelky lovily v jakých vodách???
  28. dubna 2018 ● 18:00

  To, že se sportovci ohlížejí za krásnými modelkami, nejlépe misskami, je stará velká pravda. Občas ale dámy udělají výjimku a skončí v náruči mužů, kteří mají jiné ambice, než-li sportovní. Které missky lovily ve sportovním rybníčku a které ne?

 • 1.

  Veronika Kopřivová

  Finalistka Miss Veronika Kopřivová se dala dohromady s hokejovým Bohem Jaromírem Jágrem. Když tato informace unikla do médií, všechny jeho fanynky zaplakaly. Jardův vztah s Veronikou neohrozila ani informace, že si blondýnka kdysi přivydělávala jako tanečnice u tyče. 

  Při příchodu měla Veronika prstýnek na levé ruce

 • 2.

  Tereza Chlebovská

  Miss ČR 2012 Tereza Chlebovská je v sedmém měsíci těhotenství s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem, se kterým je momentálně také zasnoubená. I když fotbalisté na Euru neuspěli, Kadeřábek se těšil na návrat domů, až se bude starat o svoji snoubenku a pořizovat věci pro mimčo.

  Tereza Chlebovská se svýma klukama.

 • 3.

  Veronika Červenka

  Hokejista Roman Červenka a Veronika Machová se dali dohromady díky sociální síti. Okamžitě si páreček padl do oka a zanedlouho se Veronice narodil syn Denis. Svatba na sebe samozřejmě také nenechala dlouho čekat a dnes je z Veroniky Machové Veronika Červenka.

  Veronika Machová a její přítel, hokejový borec Roman Červenka. Ona si spíchla do zvonu se rozšiřující kalhoty s dezénem hadiny, jež doplnila podivnou košilí, sandály na platformě a taky pár pírek přidala do uší. On jí nahrává véčkovým trikem, jakýmsi jemným pulovrem, jenž cirkus (včetně kalhot a bot) láskyplně umocňuje na druhou.

 • 4.

  Lucie Hadašová

  Misska Lucie Hadašová také zalovila ve sportovním rybníčku a skončila s hokejovým útočníkem, který v současnosti hraje za Hradec Králové Jaroslavem Bednářem. Dvojici se narodily zatím dvě dcery Denisa a Vanessa. Lucie by se ale dalším potomkům rozhodně nebránila.

  Lucie Hadašová s manželem Jardou Bednářem

 • 5.

  Iva Kubelková

  Iva Kubelková si v roce 1996 odnesla titul 1. vicemiss. Její život byl plný zajímavých mužů. Ostatně randila také s Jaromírem Jágrem. Nakonec se ale jejím životním partnerem stal významný designer Georg Jirasek, se kterým má dnes už moderátorka, herečka a zpěvačka dcery Natálii a Karolínu.

  Iva s přítelem na vyhlášení ankety Žena regionu

 • 6.

  Alena Šeredová

  Modelka a misska Alena Šeredová opustila Českou republiku a odstěhovala se do Itálie, kde dlouho žila v manželství s fotbalistou Gianluigi Buffonem, kterému porodila dva syny. Jejich manželství však nedopadlo a Alena si momentálně užívá novou lásku s novým přítelem.

  Alena a Gigi se brali v Praze na Vyšehradě. Už tehdy byli oba jejich synové na světě.

 • 7.

  Agáta Prachařová

  Modelka Agáta Prachařová měla divoké dospívání a na veřejnosti se ukazovala se sportovci i s lidmi ze šoubyznysu. Chodila například s hokejistou Jiřím Hudlerem, který se o víkendu oženil s její bývalou manažerkou Hankou Chymčákovou nebo zpěvákem Sámerem Issou. Nakonec si však vzala herce Jakuba Prachaře, se kterým vychovává svého syna Kryšpína, kterého má s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou.

  Manželé Prachařovi.

 • 8.

  Nikol Švantnerová

  Miss ČR 2015 Nikol Švantnerová svého fotbalistu Jakuba Horu sbalila už před účastí v Miss. A i když jejich vztah provázely nějaké konflikty, nakonec zůstali spolu a missí nemoc se jim vyhnula obloukem.

  Nikol Švantnerová a Jakub Hora

 • 9.

  Diana Kobzanová

  Další bývalou misskou, která sbalila sportovce je Diana Kobzanová. Ta porodila dceru Ellu hráči NHL Michalu Frolíkovi, se kterým spokojeně žije v Americe. Tříčlenné rodince to spolu moc sluší, ke svatbě však ještě zatím nedošlo.

  Diana s přítelem Frolíkem se moc často nefotí.

 • 10.

  Tatiana Kuchařová

  A konečně modelka a Miss World Táňa Kuchařová. Ta se momentálně těší na veselku s muzikantem Ondřejem Gregorem (Brzobohatým), která proběhne ve čtvrtek. Před svatbou si snoubenci vyrazili do Berlína za památkami, zábavou a podle fotografií i za nákupy. Zdá se, že nic nechtějí ponechat náhodě a svatba nebude nic malého.

  Táňa Kuchařová s přítelem Ondřejem Brzobohatým

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy