Před kamerami Blesku Štiková nařkla dceru, která je vdaná za podnikateleJosefa Koktu (61), že měla před 7 lety poměr se slavným tenistou. „Chodila s Radkem Štěpánkem, pak tam byl nějakej fotbalista...“ vypočítávala Monika. Samotný Štěpánek i Ornella následně celou věc popřeli s tím, že to je nesmysl, naopak potvrdil ji třeba Štikové manžel a Ornellin otec Michal Štika, který prý dceru dokonce za tenistou vozil na rande.

Za praní špinavého prádla na veřejnosti ovšem přišel trest. „Od matčina estrádního vystoupení ve studiu s ní celá naše rodina nemluví,“ řekla Blesku Ornella a rozhodla se, že výjimkou nebude ani její pětiletý syn. „Rozhodně nemám v plánu jí půjčovat Quentina,“ přiznala s tím, že to hodlá dodržet.

Soud s dcerou

To, že by se tedy vztahy mezi matkou a dcerou v nejbližší době urovnaly, je prý nemyslitelné. „Ona ve svých fantasmagoriích pokračuje a to rozhodně není krok k usmíření. Ať se jde soudit, s kým chce,“ narážela Ornella na slova Moniky o tom, že má fotky s jejími milenci a hodlá je použít u soudu, aby dokázala svoji pravdu. „Pokud nepřestane lhát a útočit na mě, tak se to opravdu bude řešit soudní cestou. Je to krajní řešení, ale pro svou čest bych to udělala,“ má jasno Štiková.

VIDEO: HODINA ŘEVU! Brutální hádka Štik v Blesku: Výčitky, urážky a pak... Monika utekla ze studia!

Video
délka: 56:46
1080p 720p 360p

HODINA ŘEVU! Brutální hádka Štik v Blesku: Výčitky, urážky a pak... Monika utekla ze studia! redakce Blesk

Fotogalerie
40 fotografií