Pondělní díl, který Prima odvysílá opět ve 21:30, samozřejmě rvačku, kterou končila předchozí epizoda, řeší. Sám Kokta na sociálních sítích přiznal, že po tomto natáčení chtěl svoji účast v pořadu ukončit, a na kameru ve scéně, kterou má Blesk s předstihem k dispozici, si stěžuje na obličej poškrábaný po Moničině útoku. 

VIDEO: Rvačka mezi Koktou a Monikou! Kvůli psychickému napadení Ornelly!

Video
délka: 00:36

Štiky: Rvačka mezi Koktou a Monikou! Kvůli psychickému napadení Ornelly! FTV Prima

"Ona šla po mně a Pepa ji jen zadržel, jako policajti, když od sebe chtějí odtrhnout lidi. Nebouchal ji," zastává se Kokty i Ornella, která se už s matkou vídat ani stýkat nechce. "Jenže ona, jak je vzteklá, tak do mě začala bouchat pěstičkama, a poškrábala mi obličej," líčí Kokta. "K ženám já mám úctu, ale ne k ní," dodává naštvaný zeťák.

VIDEO: Ornella a Pepa po rvačce s Monikou

Video
délka: 00:34

Štiky: Ornella a Pepa po rvačce s Monikou FTV Prima

Ze strany Štikových pak přichází podivná olivová ratolest a pokus o usmíření. Ornellin táta Michal dceři zatelefonuje a pozve ji na usmiřovací kávu na neutrální území - do kavárny. Ovšem bez Pepy! "Ten ať hlídá Quentina," našeptává manželovi Monika Štiková.

VIDEO: Ornello, přijeď bez Pepy

Video
délka: 01:03

Štiky: Ornello, přijeď bez Pepy FTV Prima

V kavárně si pak Ornella před nastoupenou rodinou musí vyslechnout matčinu litanii, co všechno jí vadí. "Je to směs několika věcí. Nerespektujete pravidla mé domácnosti. Nepřeju si tam vašeho psa, protože čůrá, kudy chodí. Další věcí je, že máme dveře za padesát tisíc, a Quentin jima pořád cloumá. A Pepa, místo toho, aby se mu věnoval, je na Facebooku," vyčítá dceři Monika.

Přesto se jí povede konflikt zahladit a k večeři se opět sejde celá rodina.

VIDEO: Monice vadí vnuk a pes

Video
délka: 01:06

Štiky: Monice vadí vnuk a pes FTV Prima

Fotogalerie
16 fotografií