Známý rybář a modelka strávili příjemný večer v luxusní restauraci Kogo v centru Prahy. Oči měli jen jeden pro druhého, smáli se na sebe a dobrou náladu jim nemohlo nic pokazit. Dokonce ani fakt, že si jich přes okno všimli fotografové.

Kromě dobrého jídla a pití měla na stole dvojice také vázu s velkým pugétem červených růží, které Eliška od svého milého dostala jako dárek. Stejně tak celý večer jako z pohádky si zamilované hrdličky nadělily, aby tak oslavili dvouleté výročí svého vztahu. „Dva roky. Láska. Růže,“ napsala si pak Bučková na Instagram.

Přitom dříve se v pořadu televize Barrandov Můžu dál? nechala slyšet, že ani žádná výročí slavit nemůžou, jelikož mají oba na začátek jejich lásky jiný názor. Podle Jakuba přelétla jiskra již v Amazonii v listopadu 2015, dohromady se prý dali ale až později.

„Já jsem poznal, že ona je ta pravá, ona to poznala, ale nechtěla to přiznat a za tři čtvrtě roku pochopila, že beze mě nemůže žít,“ vysvětloval Vágner. Zřejmě se tak ale nyní přece jen shodli, že jsou spolu šťastní již dva roky. Teď ještě zbývá otázka, kdy proběhne žádost o ruku a následně svatba.

VIDEO: Eliška Bučková se stále stýká se svým exmilencem! Co na to rybář?

Video
délka: 01:03

Eliška Bučková se stále stýká se svým exmilencem! Co na to rybář? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
67 fotografií