Vajdová na sebe nedávno přitáhla negativní pozornost médií, když jí při dechové zkoušce policie naměřila 2,6 promile. Kvůli tomuto skandálu dokonce zvažovala, že odřekne účast v pořadu Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. Tehdy ji ale kolegové i fanoušci podpořili, a tak do soutěže přece jen nastoupila.

Nejprve se jí dařilo, ovšem pak přišla další rána. Podle portálu Markíza.sk se během pátečního tréninku s tanečním partnerem Fabiem Belluccim zranila, když udělala provaz. Ozvalo se rupnutí a od toho momentu se herečka známá z Bouřlivého vína či ze slovenské verze seriálu Ordinace v růžové zahradě nemohla pohnout.

Musela tak být okamžitě převezena do nemocnice. „Pokud jde skutečně o natrhnutý sval, člověk při tom nemůže chodit několik dní. Je obdivuhodné, že odešla po svých,“ uvedla pro web Pluska.sk nejmenovaná lékařka. Všichni tak počítali s možností, že Petra bude muset v soutěži skončit. Podobně jako tanečnice Kamila Tománková musela odstoupit ze StarDance kvůli nesnesitelným bolestem zad. Po boku lyžaře Ondřeje Banka (36) ji tak nahradila tanečnice Eva Krejčířová.

Vajdová ovšem prokázala, že je skutečná bojovnice. Chtěla dokázat, že zvládne všechno, možná by ale udělala lépe, kdyby se šetřila. Herečka nejdříve chtěla odehrát nasmlouvané představení ve Slovenském národním divadle. Den po zranění se dokonce dostavila i na zkoušku, jenže své síly zřejmě přecenila.

Divadlo tak muselo představení krátce před začátkem odvolat. „Vážení diváci, dovolujeme si vás informovat, že kvůli náhlé a vážné zdravotní indispozici jednoho z účinkujících, RUŠÍME dnešní představení ‚Smíření aneb Dobrodružství při dožínkách‘ bez náhrady,“ zněla část oficiálního prohlášení na Facebooku. 

Změna na poslední chvíli ale mnohé nepříjemně překvapila. „9 lidí, 225 km, za lístky jsme dali 180 eur a dozvěděli jsme se to těsně před představením v šatně... Jsme smutní a zklamaní,“ popisovala své rozhořčení jedna z fanynek. A to v ten moment ještě netušila, že den po zrušeném divadle se rozzářená Vajdová v klidu objeví v Let’s Dance a s bandáží na noze zvládne salsu s velmi složitou choreografií. 

VIDEO: V české verzi StarDance zazářila Veronika Lálová, která se Zdeňkem Piškulou vyhrála. Co tanečnice prozradila o svém zadku?

Video
délka: 06:40.25

Piškulova tanečnice Lálová: Můj nahý zadek odrovnal Marka Ebena! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
27 fotografií