Slovenská herečka se pokoušela incident zatlouct. „To je dobrá blbost, to určitě ne! Ne, ne je to pravda,“ tvrdila serveru pluska.sk Vajdová. Ale když se dozvěděla, že policie její alkoholovou eskapádu za volantem potvrdila, tak se zhroutila a uzavřela před světem.

„Hlídkou PZ byla v poledních hodinách dne 12. 8. 2017 zastavené na Hradské ulici v Bratislavě osobní motorové vozidlo zn. Kia Ceed. Řidička tohoto vozidla byla v souladu se zákonem podrobená kontrole, v rámci které podstoupila dechovou zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu naměřená hodnota 1,15 mg/l alkoholu, což představuje hodnotu 2,4 promile. Opakovaná dechová zkouška přítomnost alkoholu v dechu potvrdila. Řidička byla následně omezená na osobní svobodě a eskortovaná na příslušné oddělení policie. V této souvislosti vznesl pověřený příslušník Okresního ředitelství PZ v Bratislavě II obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 32roční Petře V. z okresu Senec,“ potvrdil serveru pluska.sk mluvčí KR PZ v Bratislavě, mjr. Mgr. Michal Szeiff.

Petra Vajdová je vyhledávanou seriálovou herečkou. Hrála v Ordinaci v růžové zahradě, v Bouřlivém víně nebo Chlapi nepláčou. Je také členskou Slovenského národního divadla a věnuje se také dabingu.

Fotogalerie
6 fotografií