K útoku došlo na konci loňského července. Zelníčková právě odcházela ze zkoušky kapely Anacreon, když ji její kolega zničehonic zezadu přetáhl po hlavě půllitrem. Následně ji dál bil a škrtil, zatímco Veronika se ze všech sil bránila. Přežila, ale skončila v nemocnici s otřesem mozku, vyraženými zuby, poraněnou hlavou a mnoha řeznými ranami po těle.

„Pokusil se mě bezdůvodně zabít a jediné, co mě zachránilo, když jsem se bránila, bylo to, že jsem ho kousla. Bohužel, když se mi vyrval, vylomil mi tím přední spodní zub,“ popsala s odstupem času napadení.

Právě vylomený zub zpěvačku stále trápí. Nejenže jí samotné prázdné místo v ústech vadí, ale problémy se vyskytly i v práci. „Doposud mám malý nasazovací zub, který si musím nalepovat. Vydrží nalepený zhruba 45 minut, a tak i během představení se mi stává, že se mi uvolní a zůstane v puse,“ postěžovala si.

Video
délka: 02:05.40
Video se připravuje ...

Napadená herečka Veronika Zelníčková: Musí na operaci! Blesk TV

„Několikrát denně ho neustále nalepuji. A bohužel s ním mám dost zvučné sykavky, což u mojí práce není vítané, a dost lidí mě na to upozorňuje,“ popsala své nepříjemnosti Veronika, která kromě koncertů s kapelou také vystupuje v Divadle Hybernia, kde ji můžeme vídat v letních představení muzikálu Mamma Mia!.

Zelníčková se nyní rozhodla trable se zubem jednou pro vždy vyřešit. Musí proto podstoupit zákrok, při němž dostane nový umělý zub. „Bohužel nebylo možné mi dát implantát hned, protože mám úzkou čelistní kost a implantát je širší,“ svěřila se herečka z nováckých seriálů Ordinace v růžové zahradě či Gympl s (r)učením omezeným.

Již před časem ji proto lékaři přesunuli kost z brady na místo, kam nyní poputuje zubní implantát. Operaci má na starosti lékař David Urie, který krásce naordinoval pracovní klid. Veronika tedy poslušně zrušila závazky a na jeviště se již zdravá chystá vrátit 13. srpna.

Fotogalerie
32 fotografií