Darina Nová by teď měla Josefa vyplatit z vily v Říčanech, kde sídlí jeho bezpečnostní agentura a kde mu patří jedna šestina. Jenže 1,3 milionu je prý pro vdovce po Ivetě Bartošové (†48) směšná částka.

Manželé jsou už sice rozvedeni, ale stále nemají vyřešené vlastnictví vily Helenka v Říčanech, které teď řeší soud. „S částkou 1,3 milionu, kterou mi tahleta komunistická bývalá manželka navrhla a snaží se mě okrást, rozhodně nesouhlasím. Proto jsem přes právníka řekl, že na to nepřistoupím, a podal odvolání,“ prozradil deníku Aha! Rychtář.

„V podstatě můj podíl z toho vyplývá nějakých 2,5 milionu a ty dostanu, věřte tomu,“ řekl Josef rázně. Darina Nová má ale jiný názor. „Tu částku určil soudem určený znalec, já jsem do toho nezasahovala. Rozhodnutí soudu respektuji. Ale není to zatím ukončené,“ okomentovala celou záležitost.

Rychtář se cítí hodně ukřivděný. „Nenechám se okrást. V podstatě jsem na tom domě bez nároku 28 let makal a dřel. Bývalá manželka si za dobu našeho manželství jezdila do zahraničí na dovolený, užívala si a všechno jsem financoval. Nevidím jediný důvod, proč bych se měl spokojit s tím, že jí to přiřkne soud za nějakou takovouhle směšnou částku. Tak to teda ne!“ prohlásil.

„Byl bych rád, kdyby se to co nejdřív vyřešilo,“ dodal s tím, že si je vědomý toho, že jakmile se s manželkou vyrovná, musí se odstěhovat a přesunout i svou bezpečností agenturu. „Určitě jsem o tom přemýšlel a řeším to,“ přiznal.

Konec pekla?!

Větší zájem na společném vyrovnání majetku než Josef má určitě Darina. Kvůli tomu, že musí žít s vdovcem po Bartošové v jednom domě, už dvakrát došlo k jejímu fyzickému napadení, po kterém byl Rychtář soudem dvakrát vystěhován.

VIDEO: Rvačka Macury s Rychtářem pouhý den po smrti Ivety Bartošové

Video
délka: 03:17.65

3 MINUTY AGRESE: NESESTŘÍHANÁ rvačka Rychtáře s Macurou! redakce Blesk.cz

Fotogalerie
43 fotografií