Podle informací Blesku se vdovec zamiloval do prodavačky vietnamského textilu Ivany, která drobnou postavou a blond vlasy může zesnulou zpěvačku připomínat.

Rychtáře přitom láska zavála až do Rakovníka, 90 km od jeho říčanského domova! Jak to? „Poznali se na dálnici D1 ve směru na Brno,“ prozradil Blesku zdroj z okolí páru. Fotoreportéři je zastihli v místě jejího bydliště.

Přestože má Josef novou partnerku, od Ivety se ještě tak docela neodstřihl. Stále totiž na levém prsteníčku nosí snubní prsten, který mu kdysi navlékla. Rovněž prodavačce textilu Ivaně se ale na levé ruce blyští prstýnek.

Video
délka: 01:45
1080p 720p 480p 360p 240p

Dva roky od sebevraždy Ivety Bartošové: Rychtář promluvil o jejích blízkých! Pavel Machan

Dostala ho snad dárkem od zamilovaného Josefa? Nebo je snad vdaná? Či dokonce s Josefem sdílí stejný osud a v minulosti ovdověla? Rychtář na dotazy Blesku reagoval jen vyhýbavě: „Omlouvám se. Jsem u lékaře, mám zdravotní obtíže.“

Harém osamělého donchuána z Říčan

Přítelkyně č. 1: Eliška z Ostravy

Za života Ivety byla její velkou obdivovatelkou a po její smrti i vdovce. Elišku z Ostravy do vily v Uhříněvsi pozval sám Rychtář. „Stejně takovou pusu dávám svým blízkým nebo kamarádce. Nic v tom nehledejte,“ tvrdil tehdy.

Přítelkyně č. 2: Maminka Barbora

Tři měsíce po sebevraždě zpěvačky se ve vile stále více objevovala brunetka Barbora. „Má k němu velmi důvěrný vztah. Několikrát u něj spala, a dokonce tam měla syna,“ popsal tenkrát zdroj Blesku.

Přítelkyně č.3: Petra Jašáková

„Josef je můj přítel a chodíme spolu už tři měsíce. Plánujeme společnou budoucnost. Miluji ho z celého srdce,“ tvrdila Blesku blondýnka. Rychtář ale tvrdil, že o ničem neví a že se jedná pouze o jeho fanynku.

Přítelkyně č. 4: Jana Podlešáková

Samozvaná partnerka Josefa se nabízela na erotických seznamkách. „Jsem do Josefa zamilovaná,“ vyprávěla. Rychtář pouze potvrdil, že u něj byla jednou na návštěvě, a pak s ní přestal komunikovat.

Přítelkyně č. 5: Vlaďka Šuleková

Jednu dobu byla přítelkyní Rychtářova soka Zdeňka Macury (42). Když se s ním rozešla, našla útěchu u vdovce. V uhříněvské vile velmi často navštěvovala Josefa, ale ten ji nakonec odmítl.

Jak Josef Rychtář žádal Ivetu o ruku. Tehdy ještě nikdo nemohl tušit, co vše bude následovat...

Video
délka: 00:55.84
1080p 720p 480p 360p 360p 240p

Romantika pro Džambulku: Rychtář ji požádal o ruku! Blesk

VŠE O SMRTI IVETY BARTOŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
140 fotografií