Zpěvačka je zřejmě tak zaslepená láskou, že je ochotna sáhnout do kapsy pro pořádný balík. Cena mašiny, kterou pro kolouška objednala, je podle expertů kolem 550 tisíc korun, za to pořídíte i hodně slušné auto!

Jde o model Breakout, obnažený stroj agresivního vzhledu. „Cena začíná asi o 80 tisíc níž, ale záleží na vybrané variantě výbavy,“ řekl prodejce dvoustopých krasavců, s nímž Blesk fotku stroje konzultoval. Lucie s Radkem podle všeho nakupovali – čertví proč – až v ostravské filiálce americké značky, protože ta její fotku s Radkem a právě zakoupeným strojem sdílela se slovy: „Když u nás nakupují ti nejlepší...“

Fitness trenér se láskou k silným a burácejícím strojům nikdy netajil. „Mojí velkou zálibou jsou motorky,“ přiznává na stránkách fitness centra, kde působil. A Lucie souhlasně cvrliká: „Někdo má rád cukrárny a já zas tyhle obchody. No není harley sexy?“

Otázkou ale zůstává, zda mu to bude ke štěstí stačit. I v minulosti některé své partnery zahrnovala milionovými dary, přesto všechny vztahy stejně nakonec zkrachovaly. Zpěvačka je ke svým partnerům štědrá. Exmanželovi Václavu Noidovi Bártovi (36) pořídila malé nahrávací studio za 3 miliony.

Kromě motorek Radek Filipi miluje i auta a jednu dobu se tím i živil! Podle informací Blesku v minulosti pracoval mj. i jako řidič pražské primátorky Adriany Krnáčové (56, ANO).

Jak Bílá bydlí? Podívejte se na video!

Video
délka: 01:51.14

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala své „orlí hnízdo“! TV Barrandov

Bílá nazpívala znělku k novému animáku Anča a Pepík:

Video
délka: 01:03.06

Pamatujete Anču a Pepíka? Dětský komiks má seriál s písničkou Lucie Bílé! Česká televize

Fotogalerie
22 fotografií