Bára Štěpánová si seriálovou postavou nemůže vynachválit, dokonce si roli mohla už několikrát sama poupravit. „Párkrát jsem mohla přijít s vlastním nápadem. To, že například Babeta začala sbírat panenky, je moje myšlenka. Doteď například nevíme, proč Babeta nemohla mít děti, tak proto ty panenky. Teď jsem zase přišla s nějakým nápadem a jsem zvědavá, jestli ho scenáristé využijí,“ prozradila v rozhovoru pro Super.cz.

Herečka se svěřila, že o sebe svědomitě pečuje, a to hlavně kvůli divákům. „Živím se tím, že jdou ruce vidět, v televizi si toho lidi strašně všímají, a proto musím chodit na manikúru jednou týdně.“ Štěpánová se netají tím, že si ráda lakuje nehty, ale kvůli své seriálové roli nemůže mít výrazné barvy. „Vzhledem k tomu, že v seriálu hraji vrchní sestru, tak si většinou můžu dovolit jen čisté nehty bez barevného laku.“

Herecký život je časově velmi náročný, takže Štěpánová nemá moc volných chvil pro sebe. „Pokud chceme volno delší než pět dnů, tak to musíme hlásit půl roku předem,“ odtajnila s tím, že jí to takhle ale vyhovuje.

Fotogalerie
22 fotografií