„Jiří měl s sebou hned dvě ženské, které mu kdekdo v kinosále záviděl,“ svěřil Blesku jeden z přítomných diváků. Pohledná blondýnka po hercově levici byla jeho přítelkyně Jitka Randárová(27).

„Jitky si vážím, protože není žádná pipina. Je to kvalitní člověk, který to má v hlavě srovnané. Má myšlení zralého člověka, toho si cením,“ řekl před časem o 22 let mladší přítelkyni, která studovala ekonomii a práva.

Druhou krasavicí nebyl nikdo jiný než 14letá dcera Anička. Tu má herec s exmanželkou a herečkou Bárou Munzarovou (44), s níž se v roce 2009 po sedmiletém manželství rozvedl. Dcera se jim rozhodně povedla a vyrostla do krásy. Dvořák si ji po celý večer bedlivě hlídal, aby kolem ní nekroužili dotěrní nápadníci...

Lékař a bývalý lodní slalomář Lukáš Pollert (46) do společnosti chodí jen zřídkakdy. Tentokrát ale udělal výjimku a přišel podpořit svého švagra Ivana Trojana (52) alias nezdárného anděla Petronela. V kině měl pět ze svých šesti dětí: Emu (13), Antonína (9), Jana (11), Metoděje (7) a Julianu (5). Jen nejmenší Lea (2,5) zůstala doma...

Slavnostní uvedení filmu si nemohl nechat ujít ani herec Marián Labuda (72), který si v pohádce zahrál cukráře. A rozhodně nezůstal na suchu. Skleničku bílého vína si dal s představitelem Boha Jiřím Bartoškou (69) a Vicou Kerekes (35), která si zahrála švadlenu Magdalénu.

Fotogalerie
11 fotografií