Ve svém slavném obydlí přivítala moderátora Aleše Cibulku a jako prvnímu mu ukázala prostorný obývací pokoj, který je laděný, jak jinak, do bílé barvy. „Moc neležím u televize, spíš sedím a stále něco dělám, ale jestli mám tady něco ráda, tak jsou to tyhle obrazy. To je můj milovaný malíř Vladimír Komárek, toho jsem měla ráda a vždy ho budu zbožňovat,“ popisuje Slavice vybavení.

Video
délka: 01:51.14

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala své „orlí hnízdo“! TV Barrandov

Ukázala také pracovnu. „Měl to být tedy dětský pokojíček, ale bůh mi dal jedno děťátko, takže jsem ten druhý pokoj zabrala. Mám tady vše, co potřebuji pro svého koníčka. Mám tu knížky o tom, co se jak vytváří, mám tady svoje sbírky knoflíků, mám tady pracovničku, kde dělám růžence, které prodávám na svých koncertech. Mám tu krabice plné přízí, mám tady prostě vše, co potřebuji, když potřebuji dělat něco jiného než zpívání.“ 

V domě ja také tajná místnost! „Všechny ceny mám schované v takové tajné místnosti, nechci, aby si někdo myslel, když jsem přijde, že se tím chlubím. Tam mě občas dovede můj syn, když mu říkám, Filipe mně se moc nedaří, chtěla bych to všechno jinak. Tak tam odtáhne,“ dodává zpěvačka, která v plné kráse své luxusní bydlení předvede v pořadu Můžu dál na TV Barrandov ve 20.20 hod.

Prohlédněte si fotogalerii!

Fotogalerie
13 fotografií