Jelikož byla Hana Zaňáková starší pro zpěvačku Lucii Bílou vším, bylo by krásné, kdyby pojmenovala desku právě po ní. „V tom názvu je zakódovaná rekapitulace života. To je od narození naprosto všechno, včetně maminky. A je to logické, vždyť Lucii teď v dubnu bude padesát. Název alba je velmi chytrý tah,“ řekla Aha! známá kartářka Macela Košanová, která je zároveň kamarádka Bílé.

„Já vím pouze to, že jde o písničky zbrusu nové, že Lucie album natáčela celé v Bratislavě a že ho zaštiťuje Martin Šrámek, který dělal debutové album Celeste Buckingham,“ uvedl dvorní klavírista Lucie Bílé Petr Malásek (51).

Lucie Bílá má ve skutečnosti jiné jméno. Jmenuje se Hana Zaňáková po své mamince. „Lucii považuji spíš za přezdívku. Už se mě několikrát na úřadech ptali, jestli nechci dát jméno Lucie Bílá, ale nemám k tomu žádný důvod. Já mám své jméno Hana Zaňáková ráda. Jestli jsem něco dokázala, tak to bylo právě proto, že jsem dcera svého otce Josefa Zaňáka, Lucie Bílá je má role,“ uvedla před časem zpěvačka.

VŠE O SMRTI MAMINKY LUCIE BÍLÉ ČTĚTE >>> ZDE

Fotogalerie
14 fotografií