Natočil více než půl minuty tmy. Herec Tomáš Valík na nemocničním lůžku čekal na svou smrt. Byl sám a jeho mysl zůstala napospas nepříjemným myšlenkám. Modrooký herec před svou smrtí natočil svým fanouškům video, kde jde vidět pouze černočerná tíživá tma a ticho. Nic dalšího...

Tím ale herec neskončil. Se svými vzkazy fanouškům pokračoval. Než ho lékaři uvedli do umělého spánku, vyfotil tmavou fotografii visícího stetoskopu, ke které napsal vzkaz. „Jen tak, abych lépe slyšel.“ Věta však byla plná překlepů, v tu chvíli už herci zřejmě nebylo dobře.

Herec Tomáš Valík hrál v seriálu Ulice roli Richarda Zajíčka z pekárny Jaroslavy Obermeierové alias Vilmy Niklové. Mimo seriály si také zahrál v pohádkách, hodně vystupoval v divadle, a dokonce stál po boku Jiřího Langmajera ve filmu Copak je to za vojáka.

Herec trpěl záhadnou nemocí, kterou chtěl stůj co stůj utajit jak před rodinou, tak před svými kamarády. Jisté je, že s ní bojoval spoustu let. Selhala mu veškerá imunita a zemřel v bezvědomí.

Fotogalerie: Zemřel herec z Ulice Tomáš Valík: Krutou…
23 fotografií

Fotogalerie
36 fotografií