Expartner Lucie Borhyové (38) se zoufale snaží udržet si svou slavnou a bohatou lásku. Zvlášť když Karolína hned po Hrdličkově divokém flámu vymazala všechny jejich společné fotografie ze svého instagramového profilu, a jakmile se ve Wimbledonu dočetla o jeho řádění, utrousila před kamarádkami, že už ho nechce ani vidět.

Pozorný čtenář Blesku je ovšem včera ráno zastihl na palubě letadla z Prahy do francouzského Nice. Dějištěm jejich usmiřovacího výletu bude podle všeho nedaleké Monte Carlo, kde si Karolína, jako drtivá většina skvěle vydělávajících tenistů, drží apartmán a trvalé bydliště.

„Michal za ní šel jak pejsek. Nesl tašky a v podstatě se jí snažil okamžitě ve všem vyhovět,“ popsal náš informátor zoufalé Hrdličkovo chování. „Karolína ho asi vzala na milost... V letadle už se k sobě tulili a smáli se,“ dodal čtenář.

Video
délka: 00:44
1080p 720p 480p 360p 240p

Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

Sporťák šel po Varech do sebe. „Rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti,“ sype si na Facebooku popel na hlavu. „Karolíně bych se rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit. Beru si z toho pro nás a hlavně pro sebe velké ponaučení a fakt to nemyslím jako frázi,“ slibuje notorický lamač dívčích srdcí. Tak uvidíme, jak dlouho udrží své pudy na uzdě.

O Hrdličkově flámu v Karlových Varech čtěte více: ZDE!

Fotogalerie
39 fotografií