Hodně alkoholu a dobrá zábava. V tomto duchu trávil sporťák Michal Hrdlička svůj úterní večer. Kvůli nadměrnému množství pití mu však vypověděla paměť. Nemyslí si totiž, že by provedl něco špatného. To ať vysvětluje své přítelkyni Karolíně Plíškové. „Bavil jsem se s přáteli a nemyslím si, že bych provedl něco hrozného,“ řekl moderátor. 

„Musím ale přiznat, že si toho moc nepamatuju. Kamarádi měli za úkol mě hlídat, což se jim vůbec nepovedlo. Já totiž skoro vůbec nepiji, takže mi stačí opravdu jenom několik skleniček vína nebo šampaňského, abych se opil. Navíc jak jsem v tréninku, tak jím málo, takže jsem se opil mnohem rychleji, než by to bylo obvyklé,“ ošíval se v rozhovoru pro Expres.cz Hrdlička.

Video
délka: 00:37.82
Video se připravuje ...

Hrdlička na baru Blesk TV

A do celé věci zamotal i svoji dceru Lindu a bývalou partnerku Lucii Borhyovou. „Nechci, aby si Linduška přečetla, že je táta duševní mrzák. Jde mi jenom o to, aby moje činy neubližovaly mé dceři. O nic jiného nejde, proto je mi to líto. Navíc teď se chci pokusit, abych měl Lindu s Luckou ve střídavé péči. Ona je to jediné, na čem mi záleží,“ dodal.

Zbytek večera však na vodě nezůstal. I ve středu si dával s kamarády do nosu a lovil děvčata. Ale v mnohem menší míře než noc předešlou.

Video
délka: 00:44.40
Video se připravuje ...

Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

VŠE O MICHALU HRDLIČKOVI A JEHO ŘÁDĚNÍ V KARLOVÝCH VARECH NA BLESK.CZ >>> ZDE!!!

Fotogalerie
60 fotografií