Sype si popel na hlavu. Sporťák Michal Hrdlička na filmovém festivalu ve Varech předvedl, že když pařit, tak pořádně. Nejenže do sebe nalil litry vína a nejrůznějšího alkoholu, také ochmatával přítomné dámy v proslulém Finlandia stanu, což bylo, světe div se, zachyceno objektivy přítomných fotografů.

I když měl po probuzení pocit, že se ničeho nedopustil a navíc, že on vlastně za nic nemůže, jeho přítelkyni Karolíně Plíškové se jeho party program jistě nelíbil. „Rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti,“ uvedl Hrdlička. Otázkou zůstává, proč se nad tím nezamýšlel už onoho večera a místo toho se věnoval popíjení s jinými slečnami. Dokonce i druhý den, kdy svou alkoholovou jízdu zopakoval.

Video
délka: 00:44
1080p 720p 480p 360p 240p

Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

Fotogalerie: Líbačka a močení na ulici: Opilý Hrdlička…
54 fotografií
Karolíně bych se rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit mediálně, beru si z toho pro nás a hlavně pro sebe velké ponaučení a fakt to nemyslím jako frázi,“ dodal sporťák, který své chování ve Varech opravdu nedomyslel. 

Video
délka: 00:37
1080p 720p 480p 360p 240p

Hrdlička na baru Blesk TV

Není to poprvé, co Hrdlička nepromyslel důsledky svých činů. Po rozchodu s oblíbenou moderátorkou Lucií Borhyovou mu dlouho trvalo, než se trochu srovnal po alkoholových seancích s kamarády, a jak je vidět, stále ho to nepřešlo.

VŠE O MICHALU HRDLIČKOVI NA BLESK.CZ>>>ZDE!

Fotogalerie
36 fotografií