Tento počin sporťáka Hrdličky je zoufalejší než jeho očurávaní popelnic na karlovarské kolonádě. Je zřejmé, že mu po dvoudenním řádění ve Finlandia stanu dost „lepí“, a tak se snaží svou vinu hodit na média, která jen monitorovala jeho zoufalé chování s partičkou podobných individuí. Je divné, že si ve dvě ráno ve stanu, kde se potácel, padal a vrhal na děvčata, neuvědomil, jak se coby partner milovaného člověka má chovat.

 

Vyjádření Michala Hrdličky

Že by po pěti dnech konečně vystřízlivěl a došlápla si na něj morální kocovina? Ne ne, akorát dostal strach, že o Karolínu, která, co si budeme povídat, nějaký ten „melounek“ na kontě má, přijde. A tak začal tím nejtrapnějším způsobem na sociální síti škemrat a tvrdit, jak ji miluje. Jestli mu to Plíšková zbaští i s navijákem, není jisté, ale příspěvky pod jeho zoufalým statusem mluví za vše. Do debaty se připojil i fotbalový funkcionář Miroslav Pelta: Míša to zkoušel i na mě, ale odolal jsem jeho svodům.“ Zatímco tento příspěvek z dost možná falešného profilu šéfa českého fotbalu měl situaci zlehčit, zbytek diskutujících sporťáka nešetřil. Tady jsou některé z nich.


„Když neumíš pít, tak buď doma se svou přítelkyní, která musí trpět ty tvoje úchylný choutky. My víme, jak rád lámeš všem ženám srdce, ale pak se nediv, že ti žádný vztah nevydrží. Promiň, pokud ji miluješ, tak se srovnej, jak se říká – každý blb se ponaučí ze svých chyb. Jsem zvědavá, jak mu ta svatá svatozář vydrží.

Bože, ty jsi idiot !!!! Měl bys prvně dospět a pak navazovat ‚vztahy‘.“

Být za blbku jako Plíšková bych nechtěla.“

Video
délka: 00:44
1080p 720p 480p 360p 240p

Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

Fotogalerie: Líbačka a močení na ulici: Opilý Hrdlička…
54 fotografií

Fotogalerie
42 fotografií