Vysolárkovaný a svaly obalený sporťák sbalil tenisovou ranařku Karolínu Plíškovou (24)! Celý uplynulý týden s ní byl prakticky denně!

Jako její osobní taxikář (Karolína podle všeho stále nemá řidičský průkaz) ji každé ráno vozil do pražské Stromovky na tréninky a po nich ji zase vyzvedával.

O jejich vztahu se šušká už od konce loňského roku, Hrdlička měl dokonce v lednu letět za vytáhlou kráskou do Austrálie na grandslam. Z dostaveníčka u protinožců ale pak kdovíproč sešlo. Říkalo se, že se snědého donchuána rychle nabažila… „Nemá to budoucnost, těžko oba hoří nějakou šílenou láskou…“ dušovali se kamarádi tenistky.

Podle všeho se ale v předpovědi pořádně sekli a love story utěšeně pokračuje. Ani jeden z nich ji ale dosud ani slovem neokomentoval. Dokonce si dávají náramný pozor, aby je nikdo nespatřil pospolu. Kdykoli přirazí jeho obří BMW k areálu tenisové Sparty, on od volantu nikdy nevystoupí. Zůstane skryt za tmavými skly luxusní káry, Karolína si tenisové nádobíčko musí odnést sama.

„Každé ráno zhruba kolem desáté společně přijedou, Karolína vystoupí a jde pryč. Michal se pro ni vrací kolem druhé hodiny a jedou spolu pryč. Nejspíš spolu už i bydlí,“ říkají zdroje Blesku přímo ze sportovního areálu u Vltavy. Hnízdečko lásky by měli mít v pražských Letňanech…

 

Plíšková přitom kdysi nastínila, jakého přítele si vysnila. „Chtěla bych svalovce o hlavu vyššího,“ zasnila se před časem 186 cm vysoká gazela. Proto byla náramně spokojená s rakouským plavcem-olympionikem. Mezitím už svá očekávání ale korigovala.

„Při mé výšce je to docela problém, trochu jsem tedy rezignovala. Potřebuju prostě někoho, kdo mě zaujme, kdo je něčím jiný, zajímavý. Chováním a samozřejmě i vzhledem, nebudu se tvářit, že to není důležité. Prostě by měl být jiný než ostatní. Tuctový chlap by u mě asi nezabodoval…“ dodala pro Blesk v lednu.

Nudná matka vs. mladá dračice

Přestože ani Borhyová ani Hrdlička neposkytli oficiální vyjádření, proč se rozešli, zdroj z okolí sporťáka tvrdil, že si Michal stěžoval na upjatost mámy od dvou dětí. Prý s ní byla nuda a všechno mu zakazovala. To mu po boku mladé dračice Plíškové nehrozí, jenže je tu jiný oříšek: Karolína totiž vztah nehledá! Nebo to přinejmenším ještě nedávno tvrdila!

„Myslím, že na to mám ještě čas. Uvázat se v nějakém vážném vztahu zatím opravdu není nic, po čem bych toužila,“ řekla v lednu Blesk tv MAGAZÍNU s tím, že prioritou jejího života je prostě tenis.

Karolína Plíšková (24)

✔ Pochází z Loun, má dvojče Kristýnu.

✔ Vysoká je závratných 186 cm (u Hrdličky se uvádí 180 cm).

✔ Je aktuálně 18. tenistkou světového žebříčku.

✔ Ve dvouhře vyhrála 4 turnaje (8x byla ve finále).

✔ Úhrn jejích výdělků z turnajů činí zatím 83 mil. Kč.

✔ Dřív randila s tenistou I. Minářem či rakouským plavcem Dinko Jukičem.

VŠE O LUCII BORHYOVÉ A JEJÍM ROZCHODU S MICHALEM HRDLIČKOU NAJDETE >>>ZDE

Fotogalerie
18 fotografií