14. prosinec 2018
Svátek slaví Lýdie, zítra Radana

Největší průšvihy moderátora Leoše Mareše: Nevěra s prostitutkou, aféra s Miss World nebo díra v rozkroku

/
 • Největší průšvihy Leoše Mareše
  27. dubna 2016 ● 05:44
   

  Moderátor Leoš Mareš slaví kulatiny. Je mu 40 let. Proslavil se nejenom svým moderátorským umem, který začal předvádět u mikrofonu v rádiu Evropa 2, ale také moderováním nejrůznějších akcí a pořadů v televizi. To ale není vše. Jeho kariéru provázely i pořádné skandály. Jaké?

 • 1.

  Leoš Mareš a prostitutka

  Ani moderátorovi Leoši Marešovi se nevyhnula aféra s prostitutkami. V roce 2008 se objevily fotografie, na nichž je tato populární osobnost zcela obnažená a navíc ve velmi intimní pozici s plavovlasou společnicí. Lišák Leoš tehdy zvolil taktiku: Dala mi něco do pití, nic si nepamatuji. Blondýnka však tvrdila opak: Nejsem žádná uspávačka, šel sám a druhý den jsem ho odvezla domů do Braníka. Marešova manželka Monika tehdy stála na moderátorově straně a tvrdila, že nic z toho vědomě nespáchal.

  VÍCE O MAREŠOVI A PROSTITUTCE NAJDETE ZDE!

  Leoš Mareš a jeho aféra s prostitutkou

   

 • 2.

  Kožich

  Moderování se Leoš Mareš vždy věnoval na plno. Jednu dobu ale fušoval do řemesla zpěvákům a rapperům. Jeho song Lži jsou jako déšť a už zase prší zná každý. Nezapomenutelným doplňkem pro něj byly kožichy. A to byl v kombinaci se zpěvem nezpěvem dost velký průšvih.

  Leoš Mareš v době své největší pěvecké slávy měl zástupy fanynek.

   

 • 3.

  Rozchod s manželkou Monikou

  Leoš Mareš opustil svoji manželku Moniku rok po svatbě a tím ji přivedl až k antidepresivům. Důvodem krachu vztahu byla Marešova nevěra s modelkou Gábinou Dvořákovou, nyní Bártovou. Monika rok denně plakala a byla na dně. „V roce 2008 byla svatba a v lednu příštího roku to přišlo. Jako blesk z čistého nebe. Na večeři mi najednou řekl, že se chce rozvést. Se mnou to málem švihlo,“ uvedla Marešová před časem v rozhovoru pro Blesk. Po všech těch letech se z toho už ale Monika dostala a opět září jako sluníčko. Dvojice spolu má dva syny a stále ještě nedošlo k rozvodu. 

  VÍCE O ROZCHODU LEOŠE A MONIKY NAJDETE ZDE!

  Monika Marešová dorazila s oběma syny a zářila štěstím.

   

 • 4.

  Napadení v baru

  Moderátora Leoše Mareše nařkla dívka, kterou měl údajně napadnout na záchodě v pražském baru Harleys. Ta se dokonce obrátila na soud a soudní řízení se táhlo. Moderátor však stále tvrdil, že se jedná o nesmysl.

  VÍCE O NAPADENÍ DÍVKY LEOŠEM MAREŠEM NAJDETE ZDE!

  Takhle dívku údajně zřídil slavný moderátor.

   

 • 5.

  Vztah s Petrou Faltýnovou

  Dlouho se Petra Faltýnová a Leoš Mareš tvářili jako osudový pár českého šoubyznysu, který k sobě zkrátka patří v dobrém i zlém. Postupem času se ale jejich rozchody staly divadýlkem pro celý národ. Petra si nakonec nabrnkla miliardáře Davida z Ameriky a Mareš se dal do kupy s Monikou Koblížkovou.

  VÍCE O ROZCHODU MAREŠE A FALTÝNOVÉ NAJDETE ZDE!

  Moderátor Andělů působil vyhořele, výkonem nepřesvědčil a smokingem glanc podniku rovněž nezachránil. Ke kreditu mu nepomohla ani zatracovaná a znovu vzývaná milenka Faltýnová, která k osvíceným, v branži vycepovaným modelkám nepatří. Jinak by na večer Andělů nezvolila pánské sako s ohrnutými rukávy, z něj vykukující metalově zlatavou, bederní pás připomínající minisukni a nenazula kozačky na platformě s mega vysokým jehlovým podpatkem, jež s jeho tzv. black tie byly přinejmenším v rozporu.

   

 • 6.

  Leošovy televizní pořady

  Mareš byl také tváří televizních pořadů. Ani v tomto však neměl štěstí. Zábavný televizní pořad QI se vysílal pár měsíců a kvůli malé sledovanosti ho zrušili. To samé se stalo i s Show Leoše Mareše, která měla kopírovat americké talkshow Jimmyho Fallona.

  Televizní pořady Leoše Mareše
  Televizní pořady Leoše Mareše

   

 • 7.

  Urážení Ládi Hrušky

  V Show Leoše Mareše si moderátor ale opravdu zavařil. A to když dorazil host Láďa Hruška. Toho urazil nejapným vtipem. „Skauting má deset definic. První z nich je čestný, pravdomluvný, spořivý, no a tak,“ začal velmi příjemně Hruška. A to byla chvíle pro smeč Leoše Mareše„Skaut je dítě oblečené jako debil, pod vedením debila oblečeného jako dítě,“ prohlásil Mareš a sám se svému vtípku smál. Hruška jeho radost ale nesdílel.

  VÍCE O KONFLIKTU MEZI MAREŠEM A HRUŠKOU NAJDETE ZDE!

  Hruška tleská trapnému vtipu Mareše. Z jeho strany to má být ovšem ironie.

   

 • 8.

  Díra v rozkroku ve Varech

  I mistr tesař se někdy utne. Na červeném koberci v Karlových Varech se Leoš Mareš předvedl v parádním smokingu, který měl však jednu vadu na kráse, a to díru v rozkroku. „Stalo se mi to při vystupování z auta,“ svěřil se Mareš, který pak u modelky Andrey Verešové naléhavě sháněl šitíčko.

  VÍCE O MAREŠOVI V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE!

  Leoš Mareš a díra na kalhotách.

   

 • 9.

  Úlet s Miss World Kalousovou

  V roce 2015 při volbě Miss se moderátor spustil s vítězkou titulu Miss World Andreou Kalousovou a společně strávili noc v hotelu v centru Prahy. „Nemyslím si, že by mi úlet s Leošem měl nějak ublížit, ale hlavně se o tom nechci bavit,“ potvrdila tehdy nepřímo modelka. Mareš se k věci nijak nevyjádřil.

  VÍCE O AFÉRCE S ANDREOU KALOUSOVOU NAJDETE ZDE!

  Andrea je velmi podobná Marešově ex Hance Svobodné.

   

 • 10.

  Emoce ve StarDance

  Moderátor se v loňském roce účastnil taneční soutěže StarDance. I když opravdu tvrdě makal, vítězem se nestal a evidentně ho to pořádně mrzelo. V přímém přenosu se totiž dojetím a smutkem rozplakal.

  VÍCE O SOUTĚŽI STARDANCE NAJDETE ZDE!

  Ze StarDance vypadl Leoš Mareš, brečel on i jeho přítelkyně Monika.

   

 • 11.

  Průšvih na Evropě 2

  Není to tak dlouho, co Leoš Mareš společně se svým parťákem Patrikem Hezuckým způsobili poprask na rádiu Evropa 2 v Ranní show. V reakci na Marešův vtip totiž Hezucký nazval svou šéfku p**ou, a to přímo v éteru.

  VÍCE O PRŮŠVIHU NA EVROPĚ 2 NAJDETE ZDE!

  Moderátoři Patrik Hezucký a Leoš Mareš se rádi svezou v nadupaném a krásném bouráku.

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 14

balika: Odporný chuj a jak se trapně rozbrečel, když ho vyhodili z taneční soutěže

(27. 04. 2016 17:51)

11karel11: Mareš žije bujarý život, ale jeho synové žijí v neúplné rodině. Až vyrostou, řeknou náš otec byl (a je) kurevník a my se za něho stydíme). Nebo budou stejní jako on. Protože má prachy, tak sem mu nabízí samé kurvičky, které se chtějí mít bezpracně dobře. Slušná žena by s takovým obšoustaným chlapem nešla. Leoši do toho, tvoji synové mají vzor.

(27. 04. 2016 16:24)

b.r.s.a: Já se docela podivuju nad takovými debatami jako tahle. On je prostě moderátor a dobrej moderátor .... když jsou akce ,tak ho na nich chtějí a zaplatí !!!!! mu za to . A jak je vidět tak dost dobře. Každej kdo tady píše by taky natáhnul ruku a bral by... Když se to nabízí , proč ne ? A nevím,proč bych mu to měla závidět. Holt jsem se narodila v jiný posteli , neumím to co umí jiní a tím i on a když se mi někdo nelíbí,tak na něj nekoukám , ale nepomlouvám ho. Jediný co si tedy myslím,že ta jeho nynější je škaredá až ošklivá.Ale pro někoho může být nej ...

(27. 04. 2016 12:16)

ginna15: Mareš byl ,je a bude primitivní debil a je uplně jedno co umí a co neumí,protože kdyby se měl živit rukama,tak zdechne..

(27. 04. 2016 10:59)

victor1: Kolikrát mi připadá,že tu Miss vyhraje vždycky ta co vyhulí asi celou porotu.

(27. 04. 2016 10:12)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy