„Všechno dopadlo dobře, jsem šťastný, jsem na světě rád,“ řekl Blesku Gott. Toho přivezla z nemocnice domů na Bertramku tchyně Blanka. „Dneska je krásný den, po stránce počasí i po stránce dobrých zpráv, které jsem dostal,“prohlásil Gott. Toho teď čeká celková rekonvalescence. V rámci ní už zpěvák zahájil hlasovou rehabilitaci.

Video
Video se připravuje ...

Karel Gott po souboji s rakovinou: Tohle je jeho hlas! Nevrátím se, dokud nebude na 100 procent! Luboš Procházka

Nádorové onemocnění Karla Gotta podle dnešních vyšetření zcela vymizelo, sdělila ČTK zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. „Nyní mě samozřejmě bude čekat velmi důležitá rekonvalescence, pravidelně budu docházet na kontroly v nemocnici, ale na co se těším nejvíc, je, že pozvolna začnu s hlasovou rehabilitací. Právě s ohledem na mé onemocnění musím zvážit, kam až budou moje síly stačit," uvedl Gott.

Mojí ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, kterou u mne lidé znají a právem očekávají a nechci být litován a tolerován, že nemoc poznamenala můj výkon. Do té doby si budu užívat čas se svou rodinou,“ dodal pro ČTK k výsledkům dnešního vyšetření.

Šestasedmdesátiletý zpěvák na konci února prodělal poslední, celkově šestou chemoterapii. Non-Hodgkinův lymfom lékaři u Gotta diagnostikovali loni při operaci náhlé příhody břišní, které se zpěvák podrobil několik dní předtím v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny.

VŠE O RAKOVINĚ KARLA GOTTA >>> ZDE!!!

 
Fotogalerie
11 fotografií