Vybrané delikatesy, pravé šampaňské, ledové sochy, luxusní róby. Nevěrník roku Felix Slováček loni neporušil svou pověst chronického záletníka a na Plese jako Brno flirtoval s Chantal Poullain (58). „Nemohl se od ní odtrhnout. Bylo vidět, že když dorazil bez manželky, tak si to hodlal náležitě užít,“ popisovali Blesku loni v lednu účastníci plesu.

I to může být jeden z důvodů, proč Felix Slováček není letos pozvaný a v sobotu místo něj na plese zazáří jako hlavní hvězda jeho paní Dagmar Patrasová. „Do Brna se moc těším, plesů si opravdu moc neužiju, snad jedině těch maturitních u dětí,“ řekla Blesku Dáda, která si vybrala prý i odpovídající pánský doprovod. „Na ples mě doprovodí rodinný přítel, víc vám o něm neprozradím.“

„My si paní Patrasové velmi vážíme a těšíme se na její přítomnost v srdci Moravy. Bude jistě krásným zážitkem pro všech 600 návštěvníků na našem zážitkovém plese,“ okomentoval pozvání Patrasové organizátor plesu Bedřich Snášel, který se letos poprvé rozhodl uspořádat zážitkový ples i v Praze pod názvem Ples v Rudolfinu 20. února.

Fotogalerie
8 fotografií