Od června loňského roku, kdy na Felixe praskla nevěra s výtvarnicí Lucií Gelemovou (33), nebyla na pražských Vinohradech moc dobrá atmosféra. Syn už bydlel sám, ale Anička byla svědkem všech střetů.

Dáda si to musí s Felixem vyřídit sama,“ míní dobře informovaný zdroj. „Už jsou obě jejich děti z domu, tak by si měli udělat čas na sebe a všechno si vyříkat,“ má jasno člověk z blízkosti Slováčkových. Manželé, jejichž první rozvodové stání je už na spadnutí, by si měli podle něj konečně vyjasnit priority.

Slováček seká v posledních dnech překvapivě dobrotu. Od Silvestra, který trávil s milenkou, je jako vyměněný. O víkendu sháněl Dádě, která dostala chřipku, léky a ovoce. Pečuje i o dceru.

„Koupil jsem už Aničce do nového bytu pračku a televizi,“ svěřil se. Že by návrat do lůna rodiny? Když jsou teď s Dádou sami, mohou zkusit společný život znovu od začátku.

Syn Felix (32) se odstěhoval z rodinné vily už před téměř šesti lety, když začal jeho vztah s Kateřinou (32), s níž má syna Felixe III. (4). Dnes už spolu ale nejsou. Mladý Felix čeká dítě s přítelkyní Míšou Zemánkovou.

Fotogalerie
10 fotografií