21. říjen 2018
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina

Hromady dárků a rodinná idylka: Jak české celebrity slavily Štědrý den?

/
 • Jaký byl Štědrý den slavných?
  25. prosince 2015 ● 19:09
   

  Štědrý den je za námi. Vánoce ale pořád nekončí. I české celebrity si pořádně užívají svátky klidu a pohody. Podívejte se, jak probíhal Štědrý večer ve slavných rodinách a kolik dárků jim Ježíšek „naježil“.

 • 1.

  Michaela Ochotská

  Moderátorka Míša Ochotská je maminkou na plný úvazek. A svému synovi Andrému dopřála krásné Vánoce i s tatínkem tenistou Lukášem Rosolem, který je často mimo domov kvůli tenisovým turnajům. U vánočního stromečku se ale rodinka sešla a malý André se měl rozhodně na co koukat. Kluci dnes postavili stromeček a společně ho ozdobili – André teda spíš ozdoby ochutnával, ale táta s mámou mu pomohli. Přeji vám všem hlavně VESELÉ Vánoce!“

  Míša Ochotská s rodinou

 • 2.

  Dominika Mesarošová

  Modelka Dominika Mesarošová opravdu ví, jak rozproudit své fanouškovské řady na sociálních sítích. U vánočního stromku se vyfotila v trochu příliš vyzývavém body, které pobouřilo nejednoho člověka, jenž na fotografii narazil. „Tak proč na ty Vánoce se chovat a vypadat normálně, že jo, vždyť o nic nejde. Oblíknu se jak štětka a lehnu si ke stromečku,“ okomentovala snímek jedna dívka. A nebyla jediná s podobným názorem.

  Dominika Mesarošová u stromečku

 • 3.

  Eva Holubová

  Spokojené Vánoce předvedla herečka Eva Holubová. Oblíbená česká herečka dala najevo, že nejdůležitější o Vánocích je pohoda, klid a rodina. „My už máme vše hotové, takže je čas na povídání, na vzpomínání, na pohádky, na Boží slovo... Domem se rozhostil klid a příjemné očekávání příštích chvil,“ uvedla herečka.

  Eva Holubová

 • 4.

  Alena Šeredová

  Modelka Alena Šeredová se také pochlubila vánoční pohodičkou. U vánočního stromečku se vyfotila se svými syny, které má s fotbalistou Gigim Buffonem. S tím ale, od jeho aféry s jinou ženou, není a užívá si zamilovaných začátků s novým mužem, Alessandrem Nasim.

  Alena Šeredová se syny u stromečku

   

 • 5.

  Lucie Borhyová

  Krásná Lucie Borhyová také nenechala své fanoušky dlouho čekat a ukázala, jak si Štědrý den užívá ona. Se sexy rozcuchem se vyfotila u vánočního stromečku. Vánoce jsou tady, užijte si je,“ popřála všem na sociální síti. I když večer trávila bez chlapa, protože je po rozchodu se sporťákem Michalem Hrdličkou, se kterým má dceru Lindu, úsměv z tváře jí rozhodně nezmizel. Naopak. Velmi jí to slušelo.

  Lucie Borhyová

 • 6.

  Monika Absolonová

  Zpěvačka Monika Absolonová s Tomášem Hornou si prožívají své štěstí. V listopadu se jim narodil syn Tadeáš, který je podle všeho to nejpohodovější miminko. I díky tomu může rodinka prožívat spokojené společné chvilky. Jak jste si užili včerejší večer? My moc! Obzvlášť proto, že Tadeáš se rozhodl celou večeři i část nadělování dárků prospinkat a předvést nám, jak vypadá ideální miminko. Přestože jsme všichni číhali, kdy začne plakat. Po kom to asi má, že má rád hodně lidí a oslavy,“ uvedla Absolonová k fotce.

  Monika Absolonová s Tomášem Hornou a synem Tadeášem

 • 7.

  Karel Janeček

  Matematik a mecenáš Karel Janeček měl letos opravdu krásné Vánoce. Se svojí manželkou Mariem a jejich prvním společným potomkem si užili Štědrý den, jak se patří. Přejeme lásku každému,“ uvedl k fotografii zamilovaný a šťastný Janeček. 

  Karel Janeček s rodinou

   

 • 8.

  Agáta Hanychová Prachařová

  Ježíšek u modelky a moderátorky Agáty Hanychové byl velmi štědrý. Že by byla Aguš přes rok tak hodná? A nebo byl hodný její syn Kryšpín? Pod stromečkem se jim totiž na Štědrý den objevila doslova hromada dárků. Tak přišel, uf,“ okomentovala foto, kde stojí u stromečku natěšený Kryšpín.

   

  Agáta Hanychová a Kryšpín na Vánoce

 • 9.

  Ilona Csáková

  Zpěvačka Ilona Csáková si Štědrý den vychutnávala také. Magické kouzlo Vánoc provonělo náš dům. Děti jak na jehličkách a plné adrenalinu, byť se skoro celý den postily, tak v představách Ježíškovy nadílky odmítaly večeři. To je síla! Tak uf, už to máme za sebou a chvíli po rozbalení dárku to vypadalo, jako kdyby u nás vybuchla malá bomba,“ svěřila se oblíbená zpěvačka.

  Ilona Csáková se syny

   

 • 10.

  Dara Rolins a Rytmus

  „Šťastné a veselé Vám všem od našeho vánočního stolu. A dobrou chuť!“ popřálo partnerské hudební duo Dara Rolins a Rytmus. Jak je vidět, moc jim chutnalo.

  Dara Rolins a Rytmus o Vánocích.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 20

junkiexl:  Laminat z Ikey na zemi, kulicha z Ruska na hlave a slavime!!!!! Poslyste Bleskovci, prestante uz psat o Borhyove, ze je krasna! Vzdyt ma hubu, jak havajsky domovnik a hlavu obrovitou jako E.T.. Mozna ma dobry charakter, ale hezky pohled na ni neni.

(26. 12. 2015 02:54)

ginna15: Celebrity? Kde? Tahle bezcharakterni banda khurev, buzerantů a zlatokopek a řiťovlezů??? Trapné Česko..

(25. 12. 2015 18:18)

honza54..: Je to chudý púrimitiv bez přátel, manželky, sám a sám. Sem se chodí ukájet

(25. 12. 2015 17:12)

tenerife: Přesně tak,ta fotka mě úplně nadchla..sálá z ní štěstí a pohoda.

(25. 12. 2015 16:47)

naidka: Mesárošová v ušance pod stromečkem je ještě trapnější než kdy jindy.

(25. 12. 2015 16:36)
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy