Gott s Herzerů, která mu dělala pět let manažerku a 24 roků účetní, ukončil spolupráci a veškerou agendu převedl na manželku Ivanu a její známou z pražského Divadla Broadway Lídu Sekaninovou. Bude tak de facto plně pod kontrolou své ženy!

Co je doma, to se počítá. To teď naplno platí u manželů Gottových. Ivana se stala manažerkou svého muže a získala i kontrolu nad jeho financemi – tedy honoráři i kšefty.

Blesk mezitím dostal anonymní e-mail, ve kterém se píše, že za rozchodem Gotta a Herzerů jsou údajné finanční spory a hádky. „Tohle jsou divoké spekulace, vůbec to nechci nijak komentovat! Prostě jsem ukončil spolupráci s paní Herzerů. To je skončené! Předal jsem to někomu jinému, zkušené paní, která mi teď dělá účetní,“ tvrdí Gott.

Exmanažerka Jaroslava Herzerů mezitím oznámila, že veškeré účetnictví, jež zpěvákovi během 24 let vedla, nepřevezme Ivana ani nová účetní, ale úplně někdo jiný. „Připravuju předávací protokoly a ty doklady si převezme účetní firma,“ řekla Blesku Herzerů. Znamená to tedy, že by chtěl Gott udělat audit svých financí, který by měl snad cosi odhalit? „Nepřísluší mi k tomu více říkat. To ať vám řekne pak Gott, které firmě své doklady svěřuje a proč,“ bránila se Herzerů.

Video
délka: 02:36.00

Šebrle o Kratochvílové: Je to první ženská, se kterou nechci spát! David Turek, Lukáš Červený

Já budu ráda, když se toho zbavím, když se ty šanony přestěhují z mého do jeho domu,“ zdůraznila Herzerů. A dodala: „O tom, že bych měla nějaké nejasnosti v účetnictví, o tom nic opravdu nevím! Pan Gott mi to netlumočil. Rozešli jsme se rukou podáním, že je vše zalité sluncem. To víte, ono se toho objeví hodně…“

„Nemůžu říci, že bychom někdy byli přátelé, Karel Gott si přátele vybírá. Když mu děláte daně, tak nemůžete být ani přítel. On byl můj klient a tak jsem k tomu přistupovala,“ řekla Blesku Herzerů.

Exmanažerka a Gottova žena: Nenávist

Tu podle našich informací vůbec neměla v lásce manželka Gotta Ivana. „Loni ji Ivana dokonce vůbec nepozvala na manželovu oslavu 75. narozenin na farmě Čapí hnízdo za Prahou! Pouze jí napsala SMS, že ji pak Karel pozve na oběd,“ řekl zdroj Blesku z okolí Gotta. Už tehdy se mluvilo o tom, že takový vztah mezi manažerkou a jejím klientem není normální. Během podzimního Gottova česko-slovenského turné pak byly znát napjaté vztahy i mezi samotným zpěvákem a Herzerů.

Nejen s Jaroslavou Herzerů však ukončil Gott spolupráci. Rozloučil se také se svým dlouholetým tajemníkem Janem Adamem, který se mu staral o poštu nebo o kontakt s fanoušky. Od teď si prý Gott bude Adama najímat pouze na dramaturgickou spolupráci na deskách a rozhlasových či televizních pořadech.

Video
délka: 04:37.68

Šéf Pohlreich na TýTý: S věkem jsem vyměknul! A Pohlreichová o poslední chemoterapii! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
10 fotografií