Gott trávil nedělní podvečer na generálce pořadu Tanec snů. Jen co měl odzpíváno, vyšel zadním vchodem na parkoviště. Během pár minut ho následoval režisér taneční show Peter Núňez a bodyguard se šoférem.

Všichni nasedli do auta a ještě před tím, než začal přímý přenos, zamířili do domu, v němž žije Marika Gombitová. Na parkovišti před domem již vzácnou návštěvu netrpělivě vyhlížela Maričina manažerka Eva Kožejová. Karel, jako správný gentleman, koupil tři kytice, které nesl v náručí. Pak všichni zmizeli v domě.

Gott se s Marikou viděl po roce. Loni se potkali při Gottově slovenském turné. Český slavík pobyl tentokrát u Mariky doma asi hodinu. „Ano, viděli jsme se. Marika totiž pracuje na písni, kterou by se mnou chtěla natočit. Vše je na dobré cestě,“ řekl Blesku Gott. „Ale nepředbíhejme! Až to bude aktuální, řeknu vám více...,“ dodal Karel, který rovnou od Mariky spěchal zpět do televizního studia. „Soutěžící mimo jiné tančili na mé písně. Dokonce i na Včelku Máju. Byl to skvělý zážitek,“ pochvaloval si Gott.

„Hudbu k našemu duetu už mám, je však několik variant, které potřebujeme ještě spolu doladit, a potom ho můžeme nahrát. Karla si vážím a mám ho velmi ráda, proto se na naši spolupráci velmi těším,“ nechala se před časem slyšet Marika Gombitová.

Fotogalerie
13 fotografií