Chlapský slib táty Karla: Budu jí nápomocen!

Nebylo pro něj lehké o situaci, ve které se jeho nejstarší dcera Dominika ocitla, mluvit! Ale zachoval se jako správný otec. „Dominika je dospělá! Vrací se do Prahy, bude tady mít práci. To je celé, co k tomu mohu říci,“ sdělil  Blesku Gott. 

„Budu jí nápomocen, pokud bude potřeba,“ dodal její táta. „Třináct let vztahu není krátká doba a de facto tam měla rodinu! Ale jak už jsem řekl, je to její rozhodnutí. Vím o něm, ale více to nechci komentovat,“ řekl zpěvák.

Láska ji odvála na sever a táta se zlobil

Zamilovala se do něj před více než 13 lety! Dominika, která od mládí inklinovala k rockové muzice, se s Timem Tolkkiim seznámila na koncertu jeho kapely Stratovarius v Česku.

Video
délka: 06:27.32
720p 720p 480p 360p 360p 240p

Zprávy: Gottová se rozešla s mužem, vrátila se domů! A pedofil nebo otec? redakce Blesk.cz

On sem pak jezdil za ní, ona se občas vypravila do Finska. Nakonec se rozhodla, že se za ním přestěhuje. A to se jejímu otci Karlu Gottovi moc nelíbilo. „Táta nedokázal pochopit, že se můžu usadit ve Finsku a žít tam podle jeho názoru nudný život. Při jeho nabitém pracovním programu to bylo něco nepředstavitelného,“ tvrdila Dominika.

Karel se nakonec s odchodem dcery na sever Evropy smířil. A i když si stěžoval, že je tam zima, čas od času ji zaletěl navštívit. Jednou dokonce zazpíval na našem velvyslanectví v Helsinkách a Dominika to se slzami v očích tiše pozorovala. Otec byl totiž pro ni od dětství vždy velký hrdina.

Redaktor Blesku: Proč jsme vyjádření otiskli?

Dominika Gottová nám na dotaz, zda je pravda, že se stěhuje zpět do Česka, poslala obsáhlé vyjádření! Vše jsme konzultovali také s jejím otcem Karlem Gottem. Dominika to, že mluví o nemoci svého bývalého přítele, objasnila tím, že: „Je to víceméně celosvětově známý fakt v kruzích rockového showbyznysu! V tomto směru nemá smysl cokoliv skrývat!“
V úterý pozdě večer nás požádala, zda bychom se o onemocnění bývalého partnera spíše nevyjadřovali. Jelikož již ale bylo po uzávěrce středečního vydání, plné znění Dominičina vyjádření v novinách zůstalo. Pevně věříme, že ho lidé přijmou jako osobní výpověď, ve které nejstarší dcera Karla Gotta objasňuje, proč odchází z Finska zpět do rodného Česka. A nikoliv jako zpověď ženy, která utíká od problému.

Fotogalerie
11 fotografií