Lucku Vondráčkovou úspěch v anketě televizních hvězd, která se však tentokrát musela obejít bez zástupců Novy, potěšil. Na Facebook napsala: „Moc vám všem děkuji z Montrealu za páté TýTý zrcátko. Mám velkou radost.“ A k tomu přidala poznámku, která její fanoušky nyní zajímá především. „P.S. Ještě nerodím.“

Oblíbené zpěvačce Vondráčkové se rázem slétly stovky gratulací. A tisíce „lajků“. I letos Vondráčková trumfla konkurenci v čele s Lucií Bílou. „Asi dělá hezké písničky, asi se na lidi v televizi hezky usmívá, asi není nafrněná, jako že vím, že není,“ řekl Super.cz zpěvaččin otec Jiří.

Tak úplně jasno zatím není kolem termínu porodu. Podle informací Blesk.cz by to mohlo být již v květnu. Pohlaví miminka si rodiče Lucie Vondráčková a hokejový reprezentant Tomáš Plekanec prozradit nechali, ví to prý i celá rodina. Otec Vondráčkové však prý slíbil, že to komentovat nebude. „Jako každá máma se těší, přeje si, aby měla dítě zdravé. Doufám, že se jí to splní a my budeme šťastní prarodiče,“ dodal Super.cz táta Vondráčkové.

Společně s manželkou Hanou tak nyní především řeší, kdo se do Kanady za dcerou Lucií vydá, aby ji podpořil a pomohl jí. „Zrovna teď doma řešíme, zda poletíme po porodu za Luckou a kdo z nás. Nejspíš to dopadne tak že tam poletí ten, kdo bude potřebnější, oba tam letět nemůžeme,“ dodal pro Blesk.cz Jiří Vondráček.

Status Vondráčkové: Děkovala za TýTý, prý ještě nerodí
Status Vondráčkové: Děkovala za TýTý, prý ještě nerodí
Autor: Facebook

Fotogalerie
14 fotografií