Zpočátku to vypadá velmi nevinně. Postarší pan Míla (54) si mladou Kateřinu (29) testuje. Jestli zvládne odchytit prase, oškubat slepici nebo se postarat o domácnost. Pak jí nabídne v žertu společnou lázeň nebo masáž.

Nové manželce říká »lásko« nebo »ženuško«. Tu a tam ji něžně chytne kolem pasu. „Jsem tvoje žena jen na deset dní,“ brání se intimnostem Katka. „Ale musíš tu mou plně zastoupit!“ směje se Míla při přípravách na večerní diskotéku, kam chce jeho mladá náhradní manželka vyrazit.

Pro Mílu je diskotéka zcela novým zážitkem, který si užívá. Tančí s cizími dívkami, protože Kateřina na parket nechce. Pak ovšem maminku tří dětí chytne za boky a snaží se ji rozvlnit. Katka se brání a ubalí Mílovi pohlavek. „Mně nevadí, když mě chytne za pas, ale už těch narážek je moc!“ zlobí se Kateřina.

Blesková zpráva: Míla a jeho žena Dana se domluvili, že Výměnu zkusí »se vším všudy«.

Rodina z Týniště nad Orlicí: Dana (38) je povoláním obkladač/zedník, stejně jako její manžel Míla (54). Společně podnikají, starají se o statek, syna Kubu (17) a dceru Nelu (6). Manželé spolu tráví 24 hodin denně. Mají domeček s hodně zvířaty. Žijí spolu 9 let, jsou velmi stabilním párem. Výměnou by rádi zjistili, zda dokážou fungovat i bez sebe.

Rodina z Orlové-Lutyně: Kateřina (29) je už 5 let na mateřské dovolené s dcerou Sárou (4) a dvojčaty Lionem a Sofií (2). Honza (29) pracuje jako odlévač a často slouží noční směny. S dětmi nikdy nebyl sám. Manželé bydlí v paneláku 3+1, často se hádají. Kateřina by ráda zjistila, zda si Honza uvědomí, že je pro něj poklad.

Fotogalerie
10 fotografií