Tragédie se odehrála po druhé hodině ranní v baru na Komenského náměstí v Třebíči, kdy se dva muži začínají hádat. Jeden z nich je El Marón, který vytahuje nůž.

„Hádali se přitom o nějakou totální blbost. Oba byli opilí, dobře se znali,“ svěřila se ve čtvrtek Blesku jedna z návštěvnic baru. El Marón, občanským jménem Marek T., pak v nestřežený okamžik bodá svého známého.

„Bodné zranění bylo natolik závažné, že muž po převozu do nemocnice zemřel,“ informovala Blesk mluvčí policie Dana Čírtková. Přivolané policejní hlídky rapera na místě zadržely.

El Marón rapoval o největších brutalitách jako o vraždění a znásilňování. Jde o styl horrorcore, který se těmito znaky vyznačuje. A v Česku je čím dál tím populárnější.

„Jednou tě zabiju, ty zm**e, jednou zabiju. Jednou tě bodnu, ty ku**o, svědomí nezpytuju. Jednou tě ubodám, ti teď vyhrožuju. Možná to vypadá, že si vše nechám líbit, ale už teď plánuju, že bude nejlepší tě zabít,“ rapoval El Marón v jednom svém songu.

Blesk.cz proto oslovil nejpovolanějšího muže - kontroverzního rapera Řezníka, který byl kvůli svým drsným textům dokonce vyřazen z ankety Český slavík v kategorii Objev roku 2012.

„Je to hrůza. Děsná tragédie. Zbytečná událost, která zničila několik rodin,“ okomentoval vraždu Řezník s tím, že jde o událost, která rozhodně nehodí na českou horrorcorovu scénu dobré světlo. Jak sám přiznal, rapera, který vraždil, zná.

„Znal jsem ho. Nebyl to můj kamarád, ale několikrát jsme se viděli. Byl to můj známý,“ řekl Blesk.cz maskovaný poděs české rapové scény. „Možná to byla náhoda, byl přece opilý, ale já o tom víc nevím,“ uzavřel.

Fotogalerie
8 fotografií