Vražda v třebíčském baru: Zabíjel opilý raper! Frontman Masových Wrahů se stal skutečným vrahem...

Autor: Jiří Čada - 
1. 1. 2015
12:41

Říká si El Marón, v roce 2005 stál na Třebíčsku u vzniku hiphopového seskupení s názvem Masový Wrazi. Rapoval o násilí, smrti a brutálním zabíjení, teď se sám stal skutečným vrahem!

Je krátce po druhé hodině nad ránem silvestrovského dne. V centru Třebíče na Komenského náměstí se před jedním z barů dostávají do sporu dva muži.

„Hádali se přitom o nějakou totální blbost. Oba byli opilí, dobře se znali,“ svěřila se ve čtvrtek Blesku jedna z návštěvnic baru. V nestřeženém okamžiku se v ruce rapera Marka T. (32) objevuje nůž, kterým bodá svého známého (†36).

„Bodné zranění bylo natolik závažné, že muž po převozu do nemocnice zemřel,“ informuje Blesk mluvčí policie Dana Čírtková. Přivolané policejní hlídky Marka na místě zadržely.

„Provokoval! Provokoval svým ksichtem, svýma písničkama. Teď to má,“ říká vzápětí na adresu vraha další z návštěvníků baru.

„Podezřelý muž je nyní v policejní cele. Vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro trestný čin vraždy,“ vysvětluje další postup kriminalistů policejní mluvčí Čírtková.

Horrorcorová formace Masový Wrazi:

Na svém profilu se duo raperů a jeden dýdžej prezentují jako drsní hiphopeři a gangsteři. Ve skutečnosti jsou však prý normální alkoholici. Jejich skladby jsou o smrti, násilí, zabíjení, o nejhorších snech a nejzvrhlejších představách. Utři si hovno sksichtu je skladbou z roku 2006.

 

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomik007 ( 3. ledna 2015 16:35 )

mozna ho chtela obet kopnout jako kun

tomik007 ( 2. ledna 2015 18:04 )

VOGT uz to ma vymysleny - za tohle muzou amici...

tomik007 ( 2. ledna 2015 18:03 )

kterym bodá svého známého do zad...jsi opomnel

kverul ( 1. ledna 2015 19:34 )

jakou spojitost? nevím o čem je řeč, jen že mě pořád někajaký individuum klonuje několikátý den

zkratik ( 1. ledna 2015 19:05 )

......V nestřeženém okamžiku se v ruce rapera Marka T. (32) objevuje nůž, kterým bodá svého známého (†36)..... miluj bližního svého.Ty dva rok vojny nebyly marný

Zobrazit celou diskusi
Další videa