"Letos budeme mít netradiční Vánoce co se týče dárků,  tedy alespoň z mé strany, jelikož jsem pro rodinu připravila kolektivní dárek, místo těch dárečků tradičních pod stromečkem. Ovšem nemůžu vám to prozradit, protože to by pak už nebylo překvapení. Jenom doufám, že to překvapení bude pro mojí rodinu stejně pěkné, jako když jsem ho já vymýšlela a pro ně zrealizovala," prozradila herečka. 

Stašová nedá dopustit na bohatou výzdobu. "Byt je neustále provoněný vším co Vánoce byly jsou a budou. Nesmí chybět samozřejmě vánoční cukroví, které letos peču podle starých receptů a mám dva dny těsně před Štědrým dnem na vánočku a štrúdl," říká Simona a dodává: "Taky mám všude anděly, které většinou dostávám od přátel a tudíž je nemohu věnovat, ale musím je vystavit na parapet oken. Ty nás provázejí po celý rok, ne jenom na Vánoce, věřím, že nás chrání a víra je to nejcennější, co člověk dostal tam odněkud."

Před svátky si herečka odskočila na nákupy do nově otevřeného butiky nedaleko Pařížské ulice. Nejenomže si hned několikrát udělala radost novým oblečením, ale ještě se potkala se svou kamarádkou Martou Jandovou.

Fotogalerie
7 fotografií