Simona Stašová je známá svým charismatem, které vkládá do každé ze svých rolí. Tato skvělá herečka se poprvé před kamerou objevila již v roce 1974 v seriálu 30 případů majora Zemana, poté již šla z role do role. Svůj temperament předvedla v roli Jany v Románu pro ženy nebo ve filmu Muži v naději. Nikdy se však neobjevila v žádné roli, kde by byla úplně nahá.

To se ale již příští rok změní. Simona je totiž žena plná překvapení, a tak se její fanoušci mohou těšit na její odhalené scény ve filmu Sebemilenec. Režisér, kterému se tento husarský kousek povedl, je Filip Renč. Stašová tak napodobí řadu svých hereckých kolegyň.

Nebude totiž první ani poslední, která se svlékne i přes svůj věk. V roce 2003 se svlékla Vilma Cibulková (50) v Pupendu, Anna Šišková (53) v roce 2007 ve filmu Jiřího Chlumského 7 dní hříchu nebo Eliška Balzerová (64), která se svlékla na titulní stránku Reflexu. Pro kalendář se svlékly také před třemi lety Dana Batulková (55) a o rok později Kateřina Macháčková (63).

Simona tedy přitvrzuje, po nafocení kalendáře, kde je jen v korzetu a podvazcích, se nyní svlékne úplně do naha! Příští rok se tedy diváci mají na co těšit!

Fotogalerie
13 fotografií