Ačkoliv Mike Zachevar spolupracoval s několika celebritami, nikdo z nich mu nepřišel dát poslední sbohem. Ani Petra Janů, které nadějný stylista vytvořil kostýmy na její podzimní turné, se dnešního pohřbu nezúčastnila.

Nemohla, zlomilo by ji to. „Já už na žádný pohřby chodit nebudu. Mám za sebou jeden, snad ten nejtěžší a to mi stačilo. Za Mika jsem zapálila svíčku a stále na něj vzpomínám. Jsem z toho smutná, sotva jsem ho poznala, odešel,“ svěřila Blesk.cz zpěvačka, která měla smutkem stále zlomený hlas.

Rodina zesnulého Zachevara, se kterou Mike neměl nejlepší vztahy, se na začátku smutečního obřadu seskupila před jeho bílou rakví. V tu chvíli zněla síní píseň Yesterday od legendárních The Beatles.

Mikova adoptivní rodina, do které dobrovolně vstoupil zhruba před třemi lety, seděla úplně v poslední řadě i přesto, že celý pohřeb údajně financovala. S jeho pravou rodinou si nevyměnili ani pohledy. Největší bolest během pohřbu prožíval stylistův přítel, který s pláčem kondoloval adoptivním rodičům a po obřadu rychle zmizel.  

Fotogalerie
8 fotografií