Po nepovedeném vztahu s autorem Oscarové písně Glenem Hansardem, přichází pro Irglovou další rána do srdce. Je to přesně rok, co se Irglová v USA vdala za amerického baskytaristu Tima Iselera. Brali se v Chicagu a svatba byla údajně bez hostů. Informaci o vdavkách pustila zpěvačka do světa přes sociální síť. „Chtěla bych se s vámi podělit o to, že jsem vdaná paní. Vzala jsem si toho nejkrásnějšího člověka, jakého jsem kdy potkala,“ napsala Markéta.

Po pouhém roce je ale všechno jinak. Markéta nemá v lásce štěstí. V rozhovoru pro TV Nova Irglová prozradila, že se s manželem rozešli. „Bohužel to prostě nevyšlo, do detailů ale nechci zacházet,“ kroutí hlavou. Mladičká zpěvačka bude muset zanedlouho změnit svůj krátkodobý stav „vdaná“ na smutnější stav „rozvedená“.

Když už se nedaří v lásce, alespoň v hudebním světě to Markétě vychází. O muziku se začala zpěvačka zajímat  ve třinácti letech a dva roky na to už s kolegou Glenem koncertovali po celém světě. Pak ale přišla nabídka na roli ve snímku Once a filmová láska přerostla ve skutečnou. Vztah ale moc dlouho nevydržel a pár se po nějakém čase rozešel.

Fotogalerie
4 fotografie